Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Bezpieczeństwo, e-Handel, Inne, Newsy, Płatności, Rynek, Top30, Top7-Alior Bank udostępnił opcję dodawania kart do płatności mobilnych w swojej aplikacji mobilnej

Alior Bank udostępnił opcję dodawania kart do płatności mobilnych w swojej aplikacji mobilnej

Płatności mobilne Google Pay i Apple Pay dostępne są dla klientów Alior Banku od pierwszego dnia ich obecności w Polsce. Teraz klienci Alior Banku mogą dodawać karty do tych metod płatności bezpośrednio z poziomu aplikacji mobilnej, do której wprowadzono nową funkcję pozwalającą w kliku krokach dodawać swoje karty do usług Google Pay i Apple Pay.

Nowa opcja pozwala użytkownikom na szybkie i wygodne dodanie swoich kart do popularnych usług płatności mobilnych Apple Pay (dla właścicieli urządzeń z systemem iOS) oraz Google Pay (dla właścicieli urządzeń z systemem Android).

aloof Apple Pay google

Klienci Alior Banku mogli korzystać z płatności mobilnych Google’a lub Apple’a od pierwszego dnia ich działania na polskim rynku. Do tej pory, karty można było dodawać do tych usług za pomocą aplikacji Google Pay lub Apple Wallet. Teraz wszystko można zrobić w kilku prostych krokach z poziomu aplikacji mobilnej Alior Banku.

Za pomocą Apple Pay możesz płacić zbliżeniowo również za pomocą zegarka Apple Watch oraz w internecie na iPadzie i MacBooku Pro z czytnikiem Touch ID.

Aplikacja mobilna „Alior Bank” jest stale rozwijana i systematycznie udostępniane są w niej nowe funkcje, które mają ułatwić klientom zarządzanie finansami oraz korzystanie z popularnych metod płatności mobilnych.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.