Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Płatności, Rynek, Top30, Top7-HP Engage One Prime – nowoczesny terminal sprzedażowy dla małych i średnich firm

HP Engage One Prime – nowoczesny terminal sprzedażowy dla małych i średnich firm

Firma HP rozszerza swoją ofertę urządzeń przeznaczonych dla punktów sprzedaży, oferując innowacyjny i prosty w obsłudze system HP Engage One Prime. Nowa odsłona terminali HP pozwoli małym i średnim przedsiębiorstwom korzystać z rozwiązań nieodbiegających jakością od systemów stosowanych w dużych firmach.

Firma HP przedstawia HP Engage One Prime, wielofunkcyjny terminal sprzedażowy zaprojektowany z myślą o potrzebach firm usługowo-handlowych oraz przedsiębiorstw z branży hotelarsko-restauracyjnej.

Małe i średnie firmy poszukują niedrogich, niezawodnych i łatwych w zarządzaniu rozwiązań, które jakością i wzornictwem nie odbiegają od urządzeń używanych przez większe przedsiębiorstwa. Ponadto, ze względu na  ograniczoną przestrzeń sprzedażową, oferowane im terminale powinny być kompaktowe i zawierać w sobie najważniejsze funkcje wykorzystywane przez klientów.

 

 Atrakcyjne wzornictwo w przystępnej cenie

 HP Engage One Prime to terminal sprzedażowy oferujący szybką instalację, łatwą integrację z popularnym oprogramowaniem i usługami płatniczymi oraz niezawodność i bezpieczeństwo, którego wymagają małe i średnie firmy.

  • Atrakcyjne wzornictwo w niskiej cenie HP Engage One Prime  posiada  14-calowy ekran dotykowy Full HD, który można wygodnie przechylać i łatwo obracać między kasjerem, a klientami. W wybranych modelach dostępny jest opcjonalny, zintegrowany ekran skierowany w stronę klientów. System jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych.

HP Engage One Prime Front

  • Łatwa instalacja – wbudowane urządzenia peryferyjne takie, jak czytnik pasków magnetycznych, NFC do uwierzytelniania pracowników sklepu czy skaner do odczytywania kodów QR, sprawiają, że system jest kompleksowy i nie wymaga dodatkowych rozwiązań. Jeszcze więcej możliwości zapewniają opcjonalne dodatki takie, jak drukarka paragonów, skaner kodów kreskowych, czytnik linii papilarnych, który zwiększa poziom bezpieczeństwa, szuflada na gotówkę czy czytnik iButton. Dodatkowo HP Engage One Primemożna łatwo zintegrować z popularnym oprogramowaniem innych firm oraz usługami płatniczymi świadczonymi przez partnerów HP.

HP Engage One Prime with Printer White

  • Niezawodność i wydajność – system operacyjny Android 8.1 z dodatkowymi zabezpieczeniami i mocny wielordzeniowy procesor Qualcomm APQ8053 umożliwiają efektywne i komfortowe użytkowanie. Dodatkowo HP Engage One Prime pozwala na dostosowanie procesora oraz ilości pamięci operacyjnej i masowej. System objęty jest roczną ograniczoną gwarancją HP z możliwością przedłużenia nawet do trzech lat z usługą HP Care Pack.

HP Engage One Prime

HP planuje nawiązanie współpracy z wybranymi dostawcami usług płatniczych na całym świecie, a także niezależnymi producentami oprogramowania (ISV), aby umożliwić zakup oprogramowania kasowego w pakiecie z HP Engage One Prime.

 

HP Engage One Prime ma zostać wprowadzony do sprzedaży w lutym 2019 roku. System będzie dostępny w lokalnej sieci autoryzowanych dystrybutorów.

 

 Autor |2019-01-22T15:03:24+02:0022 stycznia 2019 15:30|Kategorie: Bez kategorii, Inne, Newsy, Płatności, Rynek, Top30, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.