Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Płatności, Rynek, Top7-AmberGO – system automatycznego poboru opłat na telefon

AmberGO – system automatycznego poboru opłat na telefon

AmberOne Autostrada A1 wprowadza nowy, automatyczny system poboru opłat – bez biletów i bez dokonywania płatności metodą tradycyjną na bramkach wyjazdowych. Nowy system nosi nazwę AmberGO. To proste, bezpieczne i szybkie rozwiązanie, które skróci czas uiszczania opłaty, pozwalając zmniejszyć zatory w ruchu w okresie największego natężenia wakacyjnych podróży.

autopay

autopay

Pilotaż systemu rozpoczął się w lipcu tego roku. W okresie pilotażowym system dostępny jest dla kierowców pojazdów kategorii pierwszej, z polskimi numerami rejestracyjnymi, podróżujących na najdłuższym odcinku autostrady Rusocin – Nowa Wieś w obu kierunkach.

autopay2

autopay2

AmberGO to system oparty na automatycznym identyfikowaniu numerów rejestracyjnych za pomocą video oraz mobilnej aplikacji obsługującej płatności: autopay transport. System jest łatwy w obsłudze, wystarczy pobrać na swój telefon aplikację obsługującą płatności: autopay transport, zalogować się podając numer rejestracyjny swojego pojazdu i kartę płatniczą, oraz korzystać z bramek autostradowych oznaczonych AmberGO.

Szczegóły dotyczące zasad korzystania z nowego systemu poboru opłat AmberGO znajdują się na podstronie.

źródło: AmberGOAutor |2018-07-05T11:45:07+02:005 lipca 2018 11:39|Kategorie: Aplikacje, Inne, Newsy, Płatności, Rynek, Top7|Tagi: , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Dark24 5 lipca 2018 w 14:40 - Odpowiedz

    Lepsze niz kupowamie uzadzen i obklejanie samochodu, niedlugo wyprubuje

  2. vbucks-free.net 15 września 2020 w 17:11 - Odpowiedz

    So this was a really amazing thing and we can believe it to be true.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.