Jesteś tutaj:-, Finanse, Inne, Internet, Newsy, Płatności, Praca, Rynek, Wydarzenia-IdoSell i Packeta pomogą wyjść sprzedawcom na zagraniczne rynki

IdoSell i Packeta pomogą wyjść sprzedawcom na zagraniczne rynki

IdoSell i Packeta ogłaszają integrację. Dzięki tej współpracy kilka tysięcy polskich sklepów internetowych będzie mogło wejść na zagraniczne rynki lub rozwinąć swój biznes w Europie, Rosji czy USA.

Polska platforma sklepowa IdoSell łączy siły ze świadczącą globalne usługi logistyczne Packetą. Dzięki tej integracji, ponad 6 tys. sklepów internetowych otrzyma możliwość szybkiej i taniej przesyłki do 34 krajów z Europy, Azji i Ameryki. Packeta zaoferuje merchantom dostęp do 8 tys. własnych punktów odbioru, 92 tys. partnerskich oraz inne możliwości dostarczania przesyłek za granicę (platforma współpracuje z 70 firmami kurierskimi).

 

– Packeta oferuje całą logistykę i automatyzację w jednym miejscu, dzięki czemu e-sklep nie musi szukać dostawców na własną rękę, negocjować z nimi cen, a następnie podpisywać kilku różnych umów. Proszę sobie wyobrazić, ile czasu zajęłoby wejście na kilka rynków, na których jest co najmniej kilka firm kurierskich, które dostarczają przesyłki w różne regiony danego kraju. Każdą taką firmę trzeba nie tylko znaleźć, ale też sprawdzić i wynegocjować warunki współpracy. Natomiast Packeta dostarcza całą infrastrukturę, wsparcie oraz elastyczne formy dostawy w przystępnych cenach w zintegrowanym module, który wystarczy tylko uruchomić – wyjaśnia Dawid Bednarek, Dyrektor ds. sprzedaży w Packeta Polska.

 

W ciągu ostatnich miesięcy wiele działań IdoSell koncentruje się wokół cross-border. Współpraca z Packetą ma pomóc sprzedawcom, którzy korzystają z platformy, w nawiązywaniu relacji z zagranicznymi partnerami biznesowymi i organizowaniu kampanii marketingowych.

 

– Sprzedaż cross-border jest jednym z dominujących kierunków we współczesnym e-commerce. W IdoSell staramy się wspierać sprzedawców i umożliwiać im podążanie za najnowszymi trendami. Integracja z Packetą może pomóc naszym klientom w rozwoju biznesu oraz zwiększeniu sprzedaży. Cieszymy się, że dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie usprawnić proces sprzedaży zagranicznej naszych merchantów – mówi Piotr Wawer, head działu marketingu z IdoSell.Autor |2021-10-11T12:48:33+02:0011 października 2021 12:48|Kategorie: e-Handel, Finanse, Inne, Internet, Newsy, Płatności, Praca, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.