Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Top7-Trwa akcja ‚Back to school’ z PayU i AliExpress

Trwa akcja ‚Back to school’ z PayU i AliExpress

W ubiegłym roku rodzice wydali na wyprawkę szkolną jednego dziecka nawet kilkaset złotych. Dla wielu rodzin, szczególnie tych z więcej niż jedną pociechą, to znacząca kwota. W tym roku z pomocą rodzicom i ich domowym budżetom przychodzi nie tylko rząd, ale i sklepy internetowe. Na kupujących w AliExpress czekają obniżki cen do nawet 40%, a dodatkowo nowi użytkownicy platformy mogą liczyć też na  4$ rabatu od PayU. Zamówienie trzeba jednak złożyć już teraz, aby zdążyć z całą wyprawką na 1 września.

Plecak z piórnikiem i całym jego wyposażeniem plus strój na WF z butami sportowymi – to razem znaczący wydatek. Mimo wsparcia z rządowego projektu „Dobry Start”, w ramach którego można otrzymać jednorazowo 300 zł dofinansowania na każde dziecko w wieku szkolnym, skompletowanie wyprawki może uszczuplić domowy budżet wielu rodzin. Ale nie musi. Istnieje bowiem sprytny sposób, by zapłacić mniej. Wystarczy zrobić zakupy związane z początkiem roku szkolnego już dziś, przez internet.

Oferta sklepów internetowych przed początkiem roku szkolnego jest bardzo szeroka.
W wielu pupularnych w sieci miejscach zakupowych, jak np. w Empiku, na Allegro czy sklepie internetowym Carrefour, można upolować ciekawe okazje. Jednak najtańsze zakupy i największy wybór nie tylko przyborów szkolnych, ale także odzieży czy butów, znajduje się na chińskiej platformie handlowej AliExpress. Nic zatem dziwnego, że w serwisie tym kupuje już prawie co czwarty polski internauta[1]. Warto jednak zwrócić uwagę, że na przesyłkę
z AliExpress czeka się dłużej niż w przypadku rzeczy zakupionych z rodzimych sklepów internetowych.

Kompletowanie wyprawki szkolnej ułatwi akcja „Back to School” z AliExpress i PayU. W jej ramach PayU – który dba o bezpieczeństwo dokonywanych na AliExpress transakcji – rozda tysiące kuponów zniżkowych. Każdy nowy użytkownik platformy otrzyma 4$ na zakupy.

Biorąc pod uwagę bardzo niskie ceny pojedynczych elementów wyprawki na AliExpress
i przyznane kupony rabatowe, oraz planując odpowiednio wcześnie zakupy dla swoich pociech, można zaoszczędzić przynajmniej 50 złotych na pojedynczej wyprawce. Taka oszczędność przy większych zakupach (spowodowanych na przykład potrzebą zakupu dla więcej niż jednego dziecka) z całą pewnością pomoże zachować balans w domowych wydatkach.

Przykładowy koszt wyprawki na portalu AliExpress.com

https://sale.aliexpress.com/pl/__pc/szkola.htm

[1] Raport E-commerce w Polsce 2018, Gemius dla E-commerce Polska

źródło: PayUAutor |2018-07-27T10:09:35+02:0027 lipca 2018 12:07|Kategorie: e-Handel, Newsy, Rynek, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.