Jesteś tutaj:-, e-Handel, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Sprzęt, Top7-Pełne portfolio marki Snom dostępne w KONTEL

Pełne portfolio marki Snom dostępne w KONTEL

Firma KONTEL,  dystrybutor i importer rozwiązań telekomunikacyjnych, audiowizualnych i projektowych dla biznesu, wprowadził do oferty pełną gamę przewodowych, bezprzewodowych i konferencyjnych  telefonów IP, systemów nagłaśniania publicznego oraz akcesoriów marki Snom.

 

– Produkty marki Snom to kwintesencja niemieckiej inżynierii, a więc synonimy precyzji i niezawodności. Urządzenia cechuje wysoka jakość dźwięku HD, kompatybilność z nowoczesnymi technologiami Bluetooth, PoE, DECT czy zestawami słuchawkowymi. Producent dba także o niebanalny design, zatem finalny produkt jest wynikiem współpracy projektantów przemysłowych, inżynierów dźwięku i całego zespołu badań i rozwoju ulokowanego przy europejskiej siedzibie firmy. Ważnym wyróżnikiem marki jest fakt, iż centra danych znajdują się na terenie UE, co jest gwarancją bezpieczeństwa danych osobowych i firmowych – ocenia Tomasz Kolimaga, Product Manager marki Snom w firmie KONTEL, która jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce.

 

Pełne portfolio marki Snom dostępne w KONTELu 4

 

Cieszymy się, że KONTEL został naszym nowym dystrybutorem na rynku polskim. Wierzymy, że jego wieloletnie doświadczenie w dystrybucji rozwiązań telekomunikacyjnych w sektorze publicznym, obszarze ochrony zdrowia, przemysłu i transportu przełoży się na sukces marki Snom– powiedział Gernot Sagl, CEO Snom Technology GmbH.

 

Pełne portfolio marki Snom dostępne w KONTELu 1

Pełne portfolio marki Snom jest dostępne poprzez system B2B dla Partnerów firmy KONTEL, funkcjonujący pod adresem www.kontel.net. Dystrybutor umożliwia także udział w Programie Partnerskim. Status zarejestrowanego Partnera uprawnia do składania zamówień na preferencyjnych warunkach, wsparcia marketingowego, rejestracji projektów, a także dostępu do darmowych egzemplarzy demonstracyjnych na potrzeby promocji sprzedaży dla resellerów.

 

Pełne portfolio marki Snom dostępne w KONTELu 3

 

Telefony IP są jednym z filarów oferty KONTEL’a. Włączenie do niej kolejnego producenta, marki Snom, będącej w top 3 światowej produkcji w tym segmencie, jest konsekwencją rosnących oczekiwań klientów oraz wzrostu sprzedaży notowanej rok do roku na tych produktach.

Nasi partnerzy przyzwyczaili się do faktu, że dostarczamy im komplementarne portfolio rozwiązań telefonii IP i UC. Od ponad 30 lat jesteśmy liderem tego segmentu krajowej dystrybucji, między innymi dzięki właściwemu profilowaniu oferty– powiedział Andrzej Wiśniewski, BDM i Członek Zarządu KONTEL.Autor |2019-02-13T14:21:09+01:0013 lutego 2019 13:06|Kategorie: Aplikacje, e-Handel, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Sprzęt, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.