Jesteś tutaj:-, Oprogramowanie, Rynek, Wydarzenia-Od bootcampu do Full-stack Java Developera

Od bootcampu do Full-stack Java Developera

Bootcamp Full-Stack już 3 marca wystartuje we Wrocławiu. Pozwoli nie tylko zgłębić tajniki tworzenia serwisów internetowych pod kątem interfejsu, ale też ich wewnętrznej mechaniki. Zajęcia będą odbywać się w trybie weekendowym. Na czym polega ten zawód, jakie daje możliwości i jak zostać Full-Stack Java Developerem?

 Zamiast fragmentarycznej wiedzy – budowanie umiejętności i gwarancja zrozumienia całego ekosystemu IT. Bootcamp Full-Stack jest skierowany do wszystkich, którzy w krótkim czasie chcą zdobyć kompetencje odpowiadające oczekiwaniom pracodawców. Zapotrzebowanie na Full-Stack Developerów jest ogromne i systematycznie rośnie, a proponowane przez Kodołamacz.pl szkolenie zostało przygotowane w taki sposób, aby maksymalnie odpowiadać realiom na rynku pracy i – przede wszystkim – oczekiwaniom przyszłych pracodawców.

Full-Stack Developer to specjalista posiadający szeroką wiedzę, która umożliwia pracę na dowolnej warstwie stosu technologicznego, między innymi  z zakresu technologii backendowych i frontendowych, baz danych, komunikacji sieciowej, interfejsu użytkownika czy bezpieczeństwa. Po zakończeniu bootcampu uczestnik będzie mógł pochwalić się nie tylko solidnymi fundamentami programowania zorientowanego w Javie, ale także znajomością najczęściej stosowanych struktur danych, które są niezbędne w kontekście tworzenia biznesowych aplikacji.

Dlaczego właśnie Java?

Aplikacje internetowe można tworzyć z wykorzystaniem wielu różnych stosów technologicznych, niemniej język Java i ekosystem bibliotek wokół niego pozostaje najbardziej popularnym i stabilnym rozwiązaniem, wykorzystywanym szeroko na rynku. Znajomość Javy gwarantuje zarówno dostęp do najbardziej atrakcyjnych ofert pracy dostępnych obecnie na rynku, jak i pozwala rozwijać się w przyszłości, rozszerzając swoje umiejętności o kolejne biblioteki lub inne języki oparte na JVM.

Osoby, które nie posiadają żadnego doświadczenia w programowaniu i dopiero rozpoczynają swoją przygodę z branżą IT, a chciałyby zapisać się na bootcamp Full-Stack, mogą wziąć udział w specjalnym „zerówkowym” kursie z podstawami programowania w Javie, który w krótkim czasie przygotuje je do dalszego kształcenia:

http://kodolamacz.pl/kurs-java/

Stwórz własny sklep internetowy!

Przykładową aplikacja realizowaną jako projekt końcowy bootcampu Full-Stack jest sklep internetowy. Każdy uczestnik wykonuje własną aplikację na dowolny, dostosowany przez siebie temat. Realizowana w oparciu o poznane w trakcie szkolenia technologie aplikacja udostępniona zostanie w postaci usług REST zbudowanych z użyciem Spring framework. Interfejs użytkownika powstanie w technologii Angular. Dane dotyczące użytkowników, produktów, zamówień będą utrwalana w relacyjnej bazie Postgres, a aplikacja będzie z nich korzystać wykorzystując specyfikację JPA i framework Hibernate. Całość zostanie zabezpieczona z użyciem Spring Security.

Weekendowy bootcamp Full-Stack we Wrocławiu rozpocznie się 3 marca i potrwa 16 tygodni. Bootcamp Full-stack obejmuje zarówno programowanie interfejsu użytkownika jak i tworzenie logiki biznesowej. Zwraca również uwagę na dostęp do danych w oparciu o język Java oraz dedykowane mu frameworki i narzędzia.

źródło: Kodołamacz.plAutor |2018-02-22T12:42:44+02:0022 lutego 2018 12:42|Kategorie: Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.