Jesteś tutaj:---Polycom planuje zakup firmy tworzącej rozwiązania audio VoIP

Polycom planuje zakup firmy tworzącej rozwiązania audio VoIP

Firma Polycom ogłosiła podpisanie porozumienia w sprawie fuzji w celu zakupu Obihai Technology – założonej w San Jose innowacyjnej firmy tworzącej rozwiązania audio VoIP.

Firma Obihai Technology tworzy oprogramowanie i sprzęt dla punktów końcowych VoIP. Strategiczne powiększenie firmy Polycom o najlepsze w swojej klasie oprogramowanie oraz utalentowany zespół rozwoju, pozwala jej na bardziej efektywną rywalizację na globalnym rynku komunikacji głosowej oraz poszerza ofertę Polycom o dodatkowe technologie dla dostawców usług i klientów, niezależnie od ich wielkości.

Planowana umowa pokazuje skupienie się firmy Polycom na zwiększeniu dostępności wysokiej jakości telefonów biurkowych Polycom dla szerokiej gamy klientów i partnerów. Zaplanowany ruch podkreśla również zaangażowanie firmy w globalną sieć dostawców usług rozwiązań VoIP.

Strategiczna akwizycja zespołu Obihai oraz jego platformy oprogramowania umożliwi firmie Polycom błyskawiczną realizację strategii zapewnienia najlepszych doświadczeń komunikacji między ludźmi w rozwiązaniach audio i wideo” – powiedziała Mary McDowell, CEO firmy Polycom. „Patrząc w przyszłość, na rok 2018 i dalej, dodanie Obihai natychmiast otworzy nowe rynki oraz okazje do zwiększenia dochodów Polycom. Połączony zespół rozwojowy umożliwi szybsze dostarczanie klientom naszych produktów” – dodała McDowell.

Polycom to sprawdzony lider na rynku dostarczania produktów z najwyższą jakością dźwięku oraz uniwersalną interoperacyjnością na rynku otwartej normy SIP dla punktów końcowych VoIP. Po połączeniu z firmą Polycom,  wiedza w zakresie produktów i usług w chmurze firmy Obihai zapewni partnerom Polycom i ich klientom ogromną przewagę na coraz bardziej konkurencyjnym rynku” – powiedział Jan Fandrianto, założyciel i prezes Obihai.

Po sfinalizowaniu tej transakcji, Polycom oczekuje na zwiększenie w swoim portfolio liczby rozwiązań opartych o chmurę oraz  Analogowych Adapterów Terminali. Połączenie to ma za zadanie zwiększyć liczbę rynków dostępnych dla rozwiązań Polycom zarówno dla firmy, jak i jej ogólnoświatowej sieci partnerów.

Oczekuje się, że umowa zostanie zawarta w pierwszym kwartale tego roku.

Polycom

Autor |2018-01-30T13:27:02+01:0030 stycznia 2018 13:27|Kategorie: Finanse, Rynek|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile