Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Top7-EISA 2017-2018: JBL Boombox oraz JBL Everest Elite V750

EISA 2017-2018: JBL Boombox oraz JBL Everest Elite V750

Od ponad 30 lat nagrody EISA konsekwentnie stanowią niezwykle pożądane i prestiżowe wyróżnienia przyznawane w dziedzinie sprzętu audiowizualnego. W tym roku produkty marki JBL otrzymały nagrody w aż dwóch kategoriach! W gronie zwycięzców znalazły się: głośnik przenośny JBL Boombox oraz słuchawki bezprzewodowe JBL Everest Elite V750.

JBL Boombox
JBL Boombox

Nagradzane produkty muszą spełniać dwa podstawowe warunki: po pierwsze muszą być doskonałej jakości, a po drugie dostępne w większości krajów europejskich. Wiosną redakcje pism zrzeszonych w ramach stowarzyszenia zgłaszają swoje nominacje, po dwie w każdej kategorii. Muszą one być poparte testem, który już został przeprowadzony i można go przedstawić pozostałym. Takie prezentacje odbywają się w trakcie Konwencji EISA pod koniec czerwca. Wówczas, w czasie jednego tygodnia, spotykają się wszyscy członkowie EISA, którzy po obradach wyłaniają zwycięzców. Zgłaszane produkty muszą być nowościami z danego roku, a ich przewidywany czas funkcjonowania na rynku nie może być krótszy niż rok. Wśród szczęśliwych zwycięzców w tym roku znalazły się aż dwa produkty marki JBL: głośnik przenośny JBL Boombox oraz słuchawki bezprzewodowe JBL Everest Elite V750.


JBL Boombox to przenośny głośnik Bluetooth zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wyjątkowej mocy, potężnym dźwięku i najgłębszym basie. Jedno ładowanie wystarcza, aby słuchać muzyki przez całą dobę. Głośnik wyposażono też w dwa wyjścia USB do ładowania innych urządzeń przenośnych. JBL Boombox posiada wytrzymałą konstrukcję o wodoszczelnej obudowie (IPX7). Dedykowane tryby pozwalają zoptymalizować ustawienia brzmienia pod kątem odtwarzania w pomieszczeniu lub na zewnątrz.

JBL Everest Elite V750
JBL Everest Elite V750

W uzasadnieniu nagrody EISA 2017-2018 w kategorii Europejski Głośnik Przenośny 2017–2018 czytamy: To jest bardzo żywotny głośnik – jego akumulator o pojemności 20 000 mAh wystarczy na 20-godzinną imprezkę, a podwójne wyjście USB pozwoli ładować inne urządzenia przenośne. Boombox będzie grał na słońcu i w deszczu, o czym przekonuje certyfikat wodoodporności IPX7. Dla różnych warunków akustycznych – wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia – przygotowano niezależne tryby optymalizujące charakterystykę i brzmienie. A jeżeli potrzebujesz więcej mocy, podłącz poprzez Bluetooth kolejne głośniki JBL-a, przygotowane do pracy w systemie Connect+, synchronizując je pojedynczym dotknięciem przycisku. Grill, plaża, basen… wszędzie jest dobry czas i miejsce, żeby boomboksić.
JBL Everest Elite V750 to wokółuszne słuchawki bezprzewodowe zaprojektowane z myślą, by zapewnić użytkownikowi maksimum udogodnień. Wbudowany akumulator na jednym ładowaniu pozwala na 15 godzin pracy z włączoną funkcją ANC lub 20 godzin pracy z wyłączoną funkcją ANC. Mikrofon z eliminacją echa umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych, a darmowa aplikacja My JBL Headphones umożliwia aktualizowanie słuchawek oraz ich personalizację. Autokalibracja TruNote™ bazuje na tym w jaki sposób dźwięk odbija się w zamkniętej nausznicy i personalizuje odsłuch do indywidualnego kształtu ucha użytkownika. Zawarte w słuchawkach JBL Everest V750NC rozwiązania i innowacje zostały docenione między innymi przyznaną nagrodą CES 2017 Innovation, a aktualnie również nagrodą EISA.


W uzasadnieniu nagrody EISA 2016-2017 w kategorii Europejskie Słuchawki Przenośne 2017–2018 czytamy: Pożegnaj się z kablami i pójdź w objęcia bezprzewodowej łączności Bluetooth, a dodatkowo wyłącz hałas, korzystając z systemu redukcji szumów, zastosowanego w tych wyjątkowych słuchawkach. Pozwala on regulować poziom dźwięku docierającego z zewnątrz, nie musisz więc całkowicie tracić kontaktu ze światem zewnętrznym. Słuchawki zapewniają 20 godzin nieprzerwanej pracy na jednym ładowaniu. Pozwalają na aktualizację oprogramowania, prowadzoną przez specjalną aplikację dla sprzętu mobilnego, która dodatkowo kontroluje wiele funkcji. Producent udostępnił też niezależnym twórcom mobilnych aplikacji zestaw narzędzi programistycznych SDK, pozwalających na tworzenie indywidualnego oprogramowania dla Elite 750NC.

EISA (ang. European Imaging and Sound Association), czyli Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku zrzesza 50 magazynów z 20 krajów europejskich. Nagroda, którą przyznaje co roku, wręczana jest w siedmiu kategoriach: Audio, Video, Kino Domowe, Audio Samochodowe, Foto, Sprzęt Przenośny oraz Produkt o Walorach Ekologicznych. Podstawą członkostwa w Stowarzyszeniu jest wydawanie miesięcznika drukowanego, a nie tylko w wersji elektronicznej, a członkami EISA są redaktorzy naczelni magazynów, a nie ich wydawcy. To właśnie redaktorzy naczelni tworzą grono jurorów przyznawanej corocznie nagrody.

źródło: JBL

KanAutor |2017-08-15T23:19:08+01:0015 sierpnia 2017 23:19|Kategorie: Gadżety, Newsy, Rynek, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.