Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Sprzęt-Płatności HCE – polskie wdrożenie na Węgrzech (wideo)

Płatności HCE – polskie wdrożenie na Węgrzech (wideo)

uPaid Payment Solutions, polski fin-tech, dostawca płatności mobilnych i internetowych, uruchomił komercyjnie aplikację do płatności NFC HCE dla węgierskiego banku MKB.


Nasz produkt NFC opiera się na module Mastercard MDES, polegającym na przeniesieniu fizycznej, plastikowej karty płatniczej do smartfona w formie tokenu i całkowitym odtworzeniu doświadczenia płatności zbliżeniowej telefonem komórkowym”. – mówi Wojciech Nowakowski, Product Manager uPaid.

Tokenizacja – najnowsza odsłona NFC

Wykorzystanie tokenizacji do płatności NFC oraz jej integracja z aplikacjami mobilnymi banków to wdrożenie rozwiązań płatniczych zgodne z globalnym standardem technologicznym.

Aplikacja MKB PAY z modułem płatności NFC HCE dostępna jest na Google Play.

Oto filmy promujące usługę:

Projekt tokenizacji NFC dla banku MKB to dopiero początek. Aktualnie w uPaid wdrażamy cyfrowe, mobilne portfele oparte na technologiach NFC HCE oraz moduły płatności Masterpass dla kilkunastu banków w Europie. Nasze rozwiązania służą już klientom banków UBS w Szwajcarii, w Polsce są to BGZ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank, BZWBK Santander. Wkrótce na rynku pojawi się kilkanaście nowych portfeli, między innymi w Niemczech, Szwecji, Finlandii, Słowacji, Bułgarii oraz w Kuwejcie”. – opowiada Krzysztof Drzyzga, CEO uPaid.

źródło: uPaid

KanAutor |2017-06-08T06:38:00+02:008 czerwca 2017 06:38|Kategorie: Internet, Newsy, Rynek, Sprzęt|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.