Jesteś tutaj:-, Internet stacjonarny, Newsy, Rynek, Sprzęt sieciowy-Chuango Inwestuje w Internet Rzeczy

Chuango Inwestuje w Internet Rzeczy

Nowy rok przyniósł dla firmy Chuango wiele zmian. Uczestnictwo w Targach oraz plany rozwojowe wróżą wiele dobrego. W dniach 22-23 lutego firma uczestniczyła w Targach DISTREE, które odbyły się w Monaco. To tam zaprezentowane zostały najnowsze systemy i rozwiązania firmy.


Dodatkowo jako wielokrotnie nagradzany i dynamiczny twórca bezprzewodowych systemów bezpieczeństwa – firma Chuango ogłosiła także swoje strategiczne inwestycje w Technologie Rakwireless. „W oczekiwaniu na gwałtowny rozwój w dziedzinie Internetu Rzeczy i bezprzewodowych technologii inteligentnego domu, zdecydowaliśmy się poszerzyć nasz portfel inwestycyjny obejmując Rakwireless,” powiedział Ken Li, założyciel i CEO Chuango.


Rakwireless specjalizuje się w rozwoju bezprzewodowych modułów sprzętowych i Iot middleware, i jest dobrze zorientowany w protokołach, takich jak Amazon, Google Nest Echo termostatem, Apple HomeKit®, IFTTT, Z-Wave i wiele więcej.


Rakwireless jest również partnerem Qualcomm i SEMTECH, dostarczającym różnego rodzaju rozwiązania, WiFi, moduły Lora i transmisje wideo. Dzięki temu umożliwia globalnym markom i dostawcom inteligentnych rozwiązań bezpieczeństwa dla domu, efektywne wprowadzanie nowych produktów i usług na rynek.


Chuango zapowiada w przyszłości wprowadzenie jeszcze bardziej inteligentnych produktów dla domu i opcji zdalnego zarządzania, a także modeli usług płatnych. Zapowiada się ciekawy rok dla rozwoju firmy oraz nowych rozwiązań.

źródło: Chuango

KanAutor |2017-03-21T12:41:43+02:0021 marca 2017 12:41|Kategorie: Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Rynek, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.