Jesteś tutaj:-, Rynek-Alsen Team na Intel Extreme Masters 2015 w Katowicach

Alsen Team na Intel Extreme Masters 2015 w Katowicach

Od 13 do 15 marca podczas Intel Extreme Masters 2015 w katowickim Spodku fani gamingu będą mieli okazję spotkać się z członkami Alsen Team – jednej z najbardziej liczących się organizacji sportów elektronicznych w Polsce. Jak co roku na specjalnie przygotowanym stoisku Alsen fani gier Counter Strike: Global Offensive, FIFA 15 i League of Legends będą mogli sprawdzić swoje umiejętności.

Katowicki Spodek po raz kolejny stanie się areną finałowych rozgrywek, wieńczących serię imprez z cyklu Intel Extreme Masters. W turniejach League of Legends, StarCraft II, Counter Strike: Global Offensive (męski i żeński), Heartstone Na głównych arenach Spodka i nowo otwartego Centrum Konferencyjnego zmierzą się najlepsi gracze z całego świata, którzy walczyć będą o tytuły i cenne nagrody.

W tym roku uczestnicy imprezy będą mogli spotkać się z graczami naszej drużyny w Alsen Team – polskiej profesjonalnej organizacji sportów elektronicznych, której członkowie odnoszą sukcesy w rozgrywkach oraz turniejach na całym świecie. Do jej największych osiągnięć należy m.in. 2 miejsce w krajowych finałach Cyberolimpiady, 3 miejsce w 8 sezonie rozgrywek ESL Pro Series, Mistrzostwo i dwa Vicemistrzostwa Polski w FIFA 15 oraz udział w FIFA Interactive World Cup w Dubaju.

Na tegorocznej odsłonie imprezy IEM, na jednej z głównych scen pojawi się żeńska drużyna Alsen Team walcząca w finałach rozgrywek Counter Strike: Global Offensive o mistrzostwo świata.

Alsen we współpracy z naszą drużyną e-sportową Alsen Team od początku organizowania imprezy IEM w Polsce gości na deskach Spodka jako wystawca, tak samo będzie i w tym roku. Nasza drużyna jako jedna z najbardziej liczących się organizacji sportów elektronicznych w naszym kraju występuje we wszystkich największych imprezach oraz eventach poświęconym grom komputerowym i e-sportom. Nasi zawodnicy należą do krajowej czołówki, co udowodnili na wielu zawodach. Dlatego nie mogło zabraknąć ich obecności również na tak ważnej imprezie jak Intel Extreme Masters 2015. Cieszymy się z awansu drużyny żeńskiej do finałów mistrzostw świata i będziemy trzymali kciuki za grę” – mówi Jan Zdebel, Prezes Zarządu sieci franczyzowej ALSEN.

W katowickim Spodku na stoisku Alsen odwiedzający będą mogli spróbować swoich sił w najbardziej popularnych grach takich jak League of Legends, Counter Strike: Global Offensive i FIFA 15. Najlepsi gracze zostaną uhonorowani nagrodami ufundowanymi przez partnerów stoiska. Rozgrywki na naszym stoisku, będą trwały przez wszystkie dni tej imprezy.

źródło: Alsen

KanAutor |2015-03-02T07:04:10+01:002 marca 2015 07:04|Kategorie: Newsy, Rynek|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.