Jesteś tutaj:-, Rynek, Tablety-Bezpłatne szkolenia z bezpieczeństwa sieci

Bezpłatne szkolenia z bezpieczeństwa sieci

6 października rusza cykl bezpłatnych szkoleń poświęconych bezpieczeństwu infrastruktury teleinformatycznej – Roadshow Axence. Spotkania odbędą się w jedenastu największych miastach Polski, a każdy z uczestników otrzyma za darmo licencje do użytku komercyjnego na oprogramowanie zapewniające ochronę komputera.


Szkolenia skierowane są do osób poszukujących skutecznego i profesjonalnego oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT oraz podnoszenia poziomu jej bezpieczeństwa. Podczas spotkań prelegenci poruszą tematy związane m.in. z najczęstszymi zagrożeniami dla infrastruktury IT, sposobami walki z niebezpieczeństwem w sieci czy zintegrowanym zarządzaniem zasobami IT w organizacji.


Bezpieczeństwo IT to obecnie jeden z najistotniejszych warunków funkcjonowania praktycznie każdej firmy czy instytucji
– tłumaczy Grzegorz Oleksy, dyrektor firmy Axence i jeden z prelegentów podczas szkoleń. Tempo, w jakim pojawiają się nowe zagrożenia, obliguje osoby odpowiedzialne za sprawne funkcjonowanie infrastruktury IT, do ciągłego poszerzania wiedzy na temat obszarów i potencjalnych źródeł ryzyka. Tegoroczna edycja naszych szkoleń szczególny nacisk kładzie nie tylko na coraz szersze spektrum zagrożeń, ale przede wszystkim na dobre praktyki i skuteczne metody prewencji. Nie zapomnimy również o tak oczekiwanym przez wielu uczestników temacie, jakim niezmiennie jest monitorowanie pracowników – jego zasadność, cele oraz praktyczne aspekty wdrożenia go w organizacji – dodaje.


Szkolenia podzielone zostały na trzy tury. Pierwsza rozpocznie się w poniedziałek, 6 października w Krakowie, a w następnych dniach obejmie kolejno Kielce, Warszawę, Lublin i Rzeszów. Inauguracja drugiej tury nastąpi 27 października we Wrocławiu. Kolejne spotkania odbywać będą się w Poznaniu, Szczecinie i Gdańsku. Kolejny etap rozpocznie się 18 listopada w Katowicach. Każdy z uczestników otrzyma za darmo komercyjne licencje na oprogramowanie zapewniające ochronę komputera oraz imienny certyfikat.

Organizatorem szkoleń jest firma Axence, oferująca oprogramowanie do kompleksowego zarządzania infrastrukturą informatyczną, przy współpracy z Bakotech, SpamTitan i Webroot.

Oficjalna strona szkoleń: http://szkolenia.axence.net

Rejestracji można dokonać pod adresem: http://axence.net/szkolenia/

źródło: Axence

Kan

Autor |2014-09-22T07:24:17+02:0022 września 2014 07:24|Kategorie: Newsy, Rynek, Tablety|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.