Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek-Genesys sfinalizował zakup OVM Solutions

Genesys sfinalizował zakup OVM Solutions

Genesys, dostawca oprogramowania dla centrów obsługi klienta, sfinalizował zakup firmy OVM Solutions. Głównym celem transakcji jest dalsze poszerzanie globalnej oferty Genesys w zakresie rozwiązań dostępnych w modelu chmurowym, zapewniających wysoce spersonalizowaną komunikację z klientami – wykorzystującą kanał głosowy, SMS-owy, mailowy oraz mobilny.

Dzięki sfinalizowanej transakcji, poprzedzonej wcześniejszą współpracą biznesową obu firm, oraz w oparciu o kompetencje OVM Solutions w obszarze sprzedaży i marketingu, Genesys planuje rozbudowę platformy Genesys Proactive Customer Communications, obsługującej rocznie ponad 2 miliardy interakcji klientów z centrami obsługi ponad 350 firm i instytucji na całym świecie.

Udostępniająca swoje rozwiązania w modelu chmurowym, firma OVM Solutions specjalizuje się w zautomatyzowanych, proaktywnych systemach powiadamiania. Przez ponad 10 lat istnienia, zyskała znaczące doświadczenie w dziedzinie projektowania i wdrażania tego typu rozwiązań, a jej produkty wykorzystywane są m.in. przez firmy z branży finansowej i handlowej, instytucje publiczne, w tym działające w obszarze opieki zdrowotnej oraz podatkowe, a także organizacje pozarządowe.

źródło: Genesys

Kan

Autor |2014-05-14T12:18:40+02:0014 maja 2014 12:18|Kategorie: Finanse, Newsy, Rynek|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile