Jesteś tutaj:-, Reklama, Rozrywka, Rynek-Plus i Polsat sponsorem głównym Reprezentacji Polski?

Plus i Polsat sponsorem głównym Reprezentacji Polski?

Firma Orange (do 2009 roku pod marką Telekomunikacji Polskiej) nieprzerwanie od 2002 roku wspiera reprezentację Polski. Kontrakt z firmą Orange kończy się w czerwcu 2014 roku, ale francuska firma wcale nie jest przekonana do kontynuowania współpracy. Prezes Zbigniew Boniek rozważa wprowadzenie modelu nie z jednym, a co najmniej dwoma sponsorami głównymi – czytamy w Przeglądzie Sportowym.

W związku z tym, że umowa dobiega końca, rozpoczęły się rozmowy. I jak dowiedziała się Redakcja Przeglądu Sportowego, Prezes Zbigniew Boniek spotka się w tym tygodniu z biznesmenem Zygmuntem Solorzem-Żakiem – właścicielem m.in. telewizji Polsat i telefonii komórkowej Plus. Orange poprosił więc o wyjaśnienie, jak wyglądałby podział praw z ewentualnym drugim sponsorem głównym – np. co ze strojami technicznymi i czasem wyświetlania reklam podczas meczów.

Warto przypomnieć, że Plus wspiera siatkówkę od 1998 roku, będąc w tym czasie między innymi wyłącznym sponsorem reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn oraz tytularnym sponsorem obu siatkarskich lig. Polkomtel w siatkówce to modelowy przykład sponsoringu sportowego. Dzięki stabilności finansowej i wspólnej pracy polskie siatkarki i siatkarze zanotowali wiele spektakularnych sukcesów.

Więcej na ten temat przeczytacie na łamach Przeglądu Sportowego

KanAutor |2014-01-15T12:09:27+02:0015 stycznia 2014 12:09|Kategorie: Newsy, Reklama, Rozrywka, Rynek|Tagi: , |2 komentarze

2 komentarze

  1. metheor 22 stycznia 2014 w 10:34 - Odpowiedz

    No to teraz to mistrzostwo nasze 🙂

  2. Arvind 20 kwietnia 2019 w 08:42 - Odpowiedz

    In this windows many function should be hard when i want to
    put icon desktop in windows 10 in the starting than i have facing some issues than i have follow the guidlines of the windows and easily done the whole process.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.