Jesteś tutaj:-, Rynek-Intertelecom 2013 coraz bliżej

Intertelecom 2013 coraz bliżej

W kwietniu Łódź już po raz dwudziesty czwarty będzie gościć uczestników targów Intertelecom. To jedyna impreza wystawiennicza w Polsce prezentująca pełną ofertę branży IT/ICT.

XXIV Międzynarodowe Targi Komunikacji Elektronicznej Intertelecom odbędą się w dniach 11-13.04 w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ przy al. Politechniki 4. Tematyka tegorocznej imprezy będzie koncentrować się na aktualnych zagadnieniach teleinformatycznych. Na Intertelecom 2013 wystawcy zaprezentują oprogramowanie i technologie mobilne, urządzenia naziemne i satelitarne stacji telewizyjnych i radiowych, systemy i sieci teleinformatyczne, a także multimedia oraz gry. Targom tradycyjnie towarzyszyć będą liczne panele dyskusyjne oraz konferencje. W tym roku równolegle z targami odbywać się będzie Konferencja Krajowego Forum Szerokopasmowego. To wydarzenie, służące wymianie doświadczeń i informacji w obszarze budowy sieci szerokopasmowych, po raz pierwszy zawita do Łodzi. „Możliwości rozwoju polskiego sektora IT/ICT” to z kolei dwudniowa konferencja (11-12 kwietnia) organizowana w ramach programu Ministerstwa Gospodarki Promocji Polskiej Branży IT/ICT. W spotkaniu swój udział zapowiedzieli m.in. zagraniczni dziennikarze. Organizatorzy wspólnie z naukowcami Politechniki Łódzkiej planują również pokaz innowacyjnych technologii.

O prestiżu Intertelecom świadczy fakt, iż jest to jedyna impreza targowa w Polsce wpisana do Branżowego Programu Promocji IT/ICT. Tegoroczna edycja targów objęta została honorowym patronatem przez: Ministra Gospodarki, Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Marszałka Województwa Łódzkiego i Prezydenta Miasta Łodzi. Natomiast patronat branżowy objęły: Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Polska Izba Komunikacji Elektronicznej, Polska Izba Radiodyfuzji Cyfrowej oraz Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji.

źródło: Intertelecom

Kan

Autor |2013-02-20T12:04:56+01:0020 lutego 2013 12:04|Kategorie: Newsy, Rynek|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile