Jesteś tutaj:-, Rynek, Tablety-Natalya Kaspersky nowym udziałowcem w G Data Software

Natalya Kaspersky nowym udziałowcem w G Data Software

Natalya Kaspersky, właścicielka firmy InfoWatch Holding obejmuje 16,8 % udziałów w niemieckiej spółce branży antywirusowej G Data Software AG. Udziały pochodzą od różnych akcjonariuszy, w szczególności od Funduszu Venture Capital z Berlina. Natalya Kaspersky zostanie wcielona do rady nadzorczej spółki na najbliższym październikowym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy.

Współpraca pomiędzy G Data i Natalyą Kaspersky sięga roku 1996, kiedy to współzałożyciel spółki poznał na targach Cebit w Hanowerze. Natalya stała wówczas na czele innego antywirusowego giganta Kaspersky Lab. Nie stanowiło to jednak żadnej przeszkody aby te dwie organizacje podjęły wspólną walkę przeciwko wirusom – podpisując umowę technologiczną.

Natalya Kasperski jest jedną z najbardziej utytułowanych, współczesnych kobiet w światowej branży IT. W ciągu zaledwie 18 lat, wraz jej ex-mężem Eugene Kaspersky przekształcili się ze startup’u w lidera bezpieczeństwa zatrudniając ponad 2.500 pracowników na całym świecie. Jednakże na początku tego roku Natalya Kaspersky sprzedała i tym samym wycofała się z udziałów w spółce Kaspersky Lab.

źródło:
G Data Software

Kan

Autor |2012-10-16T05:55:31+02:0016 października 2012 05:55|Kategorie: Newsy, Rynek, Tablety|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile