Jesteś tutaj:-, Rynek-AGMO wchodzi na polski rynek mikropłatności

AGMO wchodzi na polski rynek mikropłatności

Firma AGMO, dostawca mobilnych i internetowych rozwiązań płatniczych
w Czechach i na Słowacji, zaczęła oferować swoje usługi na rynku polskim.
Za sprzedaż usług klientom w Polsce będzie odpowiedzialny nowy oddział z siedzibą
w Warszawie, który skupi się na budowaniu bezpośrednich relacji z klientami. AGMO będzie oferować płatności dla e-biznesu: SMS Premium oraz połączenia audiotekstowe.

Utworzenie oddziału AGMO w Polsce to efekt udanego wejścia firmy na rynek słowacki, gdzie działa od 2007 roku. AGMO sk s.r.o. stała się jednym z największych operatorów usług płatności mobilnych.

Prezesem Zarządu nowo utworzonej spółki zależnej AGMO w Polsce został Miroslav Hladký,
który pełni już funkcję Dyrektora Zarządzającego spółki AGMO w Czechach i na Słowacji.
Dzięki powstaniu polskiego oddziału AGMO spełniło swoją wizję stania się liderem na rynku mikropłatności przy wykorzystaniu komórkowych i internetowych technologii mobilnych w Europie Środkowej.

Miroslav Hladký posiada ponad dwudziestoletnią praktykę pracy na stanowiskach menedżerskich dla takich firm jak: Siemens, JVC Professional, WorldCom, Tarkett czy Masonite. Był odpowiedzialny m.in. za budowę sieci dystrybucyjnej JVC Professional w Europie Środkowej i Wschodniej. W firmie Masonite, która jest światowym producentem drzwi, zajmował stanowisko prezesa polskiego oddziału i odpowiadał za produkcję i dystrybucję wyrobów firmy w Europie Środkowej, Turcji i Izraelu. Przez ostatnie dwa lata zajmował się nawiązywaniem kontaktów z klientami zagranicznymi AGMO.

Stanowisko Dyrektora Handlowego w polskim oddziale firmy AGMO pełnić będzie Marcin Marciniuk. Wcześniej Marciniuk pracował w firmie ASUS, gdzie zajmował stanowisko menedżera
ds. produktu na Polskę, Czechy i Słowację.

W Polsce AGMO oferować będzie płatności dla e-biznesu: SMS Premium i połączenia audiotekstowe oraz zaangażuje się w budowanie bezpośrednich relacji z polskimi klientami, oferując im pełen zakres usług.

(ź)Public DialogAutor |2011-08-10T11:50:06+02:0010 sierpnia 2011 11:50|Kategorie: Newsy, Rynek|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. mumin79 1 października 2011 w 21:54 - Odpowiedz

    Mikroplatnosci jeszcze wiele czasu minie jak to sie przyjmie i wejdzie do porzadku dziennego.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.