Jesteś tutaj:-, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Vectra-Vectra – ponad 1,5 mln mieszkań w zasięgu internetu 300 Mb/s i 600 Mb/s

Vectra – ponad 1,5 mln mieszkań w zasięgu internetu 300 Mb/s i 600 Mb/s

Internet dla najbardziej wymagających klientów – do 300 Mb/s i 600 Mb/s – jest obecnie dostępny w ponad półtora miliona mieszkań znajdujących się w zasięgu Vectry. Konsekwentnie zwiększając dostęp do szybkich prędkości, operator odpowiada na globalny trend wzrostu konsumpcji internetu oraz mediów cyfrowych.

Vectra 600 Mb/s

Vectra 600 Mb/s

Większa przepustowość połączeń do internetu była uruchamiana po stronie Vectry od października ub.r. i jest w tej chwili dostępna dla ponad 60% jej zasobów. W ostatnim czasie dostęp do internetu o prędkości 300 Mb/s i 600 Mb/s uzyskali, poza dotychczasowymi miejscowościami*, mieszkańcy Bydgoszczy, Wrocławia, Rudy Śląskiej, Rybnika, Głogowa i Świętochłowic. W konsekwencji, jeden z głównych graczy na polskim rynku telekomunikacyjnym, zapewnia swoim klientom stabilne korzystanie z domowej sieci WiFi przez wiele urządzeń jednocześnie, a także odpowiada na potrzeby użytkowników korzystających intensywnie z oferty internetowej przy pomocy klasycznego kabla.

Internet zapewnia nam dostęp do coraz bardziej atrakcyjnych treści, media cyfrowe odtwarzamy w wysokich rozdzielczościach i możliwie najlepszej jakości, chcemy jeszcze szybciej przesyłać duże pliki i mieć nieprzerwany dostęp on-line do telewizji – to głosy naszych klientów, którzy do tej samej sieci podłączają coraz więcej urządzeń takich jak komputer, smartfon, telewizor czy konsola. Właśnie dlatego Vectra przyspiesza – wszystkie te urządzenia będą pracować prawidłowo jeśli zapewnimy im najlepszy sygnał internetu. Dokładnie taki komfort zapewnia internet 300 i 600 Mb/s – powiedział Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A.

Oferta szybkich prędkości odpowiada na potrzeby cyfrowego świata i towarzyszy widzom w odkrywaniu możliwości współczesnej technologii. Usługa TV Online, dostępna dla wszystkich posiadaczy telewizji cyfrowej Vectry, udostępnia aktualnie najwięcej na rynku, bo aż 125 programów na urządzeniach mobilnych. – Ogólnopolska, oparta na światłowodach sieć Vectry, dzięki wysokiej przepływności oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, należy do czołówki krajowych sieci teleinformatycznych. Staramy się optymalnie wykorzystywać jej możliwości mając na uwadze oczekiwania klientów. Proponowane prędkości podążają za światowymi trendami i ułatwiają bezproblemowe korzystanie z usług Vectry, w tym z aplikacji TV Online.

źródło: VectraAutor |2018-04-19T13:03:34+01:0019 kwietnia 2018 12:59|Kategorie: Internet, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy, Promocje, Vectra|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.