Jesteś tutaj:-, Top7, UPC-Lifetime oraz CBeebies w otwartych oknach w UPC Polska

Lifetime oraz CBeebies w otwartych oknach w UPC Polska

Przez cały czerwiec abonenci pakietu telewizyjnego Select bez dodatkowych opłat mogą korzystać z oferty kanałów Lifetime oraz CBeebies w ramach promocyjnego udostępnienia.

Kontynuując program #actingwithcare, UPC Polska udostępniło bez dodatkowych opłat abonentom pakietu telewizyjnego Select w UPC Polska dwa dodatkowe kanały – Lifetime oraz CBeebies.
Lifetime to kanał rozrywkowy, skierowany dla wielbicieli filmów, programów i dokumentów na najwyższym poziomie. Czerwcowe otwarte okno to dla klientów UPC Polska okazja na zapoznania się z premierowymi serialami dokumentalnymi: Rosyjskie laleczki, historię burzliwego życia rosyjskich emigrantek mieszkających obecnie w USA, a także głośną serię dokumentalną R.Kelly: jego wszystkie ofiary, która ujawnia mroczną prawdę o życiu znanego muzyka r’n’b. Kanał Lifetime dostępny jest na pozycji 213 na platformie Horizon oraz 116 w Mediabox.
Młodsi fani telewizyjnej rozrywki mogą wejść w świat pełen barw, opowieści, odkryć i uśmiechu dzięki odkodowanemu kanałowi CBeebies. Zróżnicowana ramówka zapewnia szeroki wybór programów, dobranych tak, by dawać dzieciom możliwość nauki poprzez zabawę – w bezpiecznym, sprzyjającym rozwojowi środowisku. W czerwcu abonenci mogą skorzystać z szerokiej oferty edukacyjno-rozrywkowej, m.in. z trójką przyjaciół – Mali, Sam i Bella w serialu Dom pod jabłonką oraz Numerakami, zabawnymi, animowanymi stworkami, pomagającymi przedszkolakom w nauce liczenia. Kanał CBeebies dostępny jest na pozycji 54 na platformie Horizon oraz w Mediabox.
Źródło:
upc.pl


Autor |2020-06-05T18:17:58+02:005 czerwca 2020 18:17|Kategorie: Newsy, Top7, UPC|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.