Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, UPC-Umowa między Liberty Global a Vodafone nie ma wpływu na działalność UPC w Polsce

Umowa między Liberty Global a Vodafone nie ma wpływu na działalność UPC w Polsce

Liberty Global ogłosiło właśnie podpisanie umowy z Vodafone o sprzedaży swoich spółek w Niemczech, na Węgrzech, w Rumunii i Czechach.  UPC Polska nie jest częścią tej transakcji. Poniżej komentarz Prezesa UPC Polska.

Robert Redeleanu, CEO UPC Polska:
Liberty Global, właściciel UPC Polska, od zawsze dynamicznie rozwijało się, umiejętnie przekształcając swój biznes, aby jak najlepiej napędzać innowacje, rozwijać usługi i tworzyć znaczącą wartość dla akcjonariuszy. Transakcja z Vodafonem wpisuje się też w szerszą perspektywę rozwoju branży telekomunikacyjnej, wynikającą z rosnącej konkurencji i potrzeby lepszej obsługi naszych klientów, a także zapewnienia im światowej klasy usług w zakresie internetu i rozrywki. Należy jednak podkreślić, że umowa między Liberty Global a Vodafone nie ma wpływu na naszą działalność w Polsce.
Jako czołowy operator kablowy w Polsce od wielu lat inwestujemy i wprowadzamy innowacje, budując superszybką sieć światłowodową i dostarczając klientom innowacyjne usługi cyfrowe, które są teraz dostępne dla ponad 3,3 milionów gospodarstw domowych. Będziemy się nadal rozwijać w sposób organiczny i poprzez możliwości konsolidacji, gdy takowe się pojawią, a także mocno skoncentrujemy się na rozwoju innowacyjności naszej oferty dla klientów. Naszą ambicją jest dostarczanie im najlepszych na rynku usług, a także wspieranie cyfryzacji i rozwoju gospodarki.”

źródło: UPC PolskaAutor |2018-05-09T08:55:33+02:009 maja 2018 08:52|Kategorie: Finanse, Newsy, Rynek, UPC|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.