Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Telefony, Voip-Yealink T54S i T52S na polskim rynku

Yealink T54S i T52S na polskim rynku

Yealink, producent rozwiązań zunifikowanej komunikacji (Unified Communication), wprowadził do oferty nowe modele telefonów IP – YealinkT54S i T52S. Odtąd na wszystkich rynkach w skład linii telefonów wideokonferencyjnych T5 będą wchodziły modele T58V, T58A, T56A, T54S i T52S. Za wprowadzenie produktu na polski rynek odpowiada KONTEL.

Yealink T52S
Yealink T52S

YealinkT54S i T52S należą do serii T5, która w ramach kompaktowej konstrukcji zapewnia wszystkie funkcje odpowiadające na potrzeby użytkowników biznesowych, niezależnie od wielkości ich przedsiębiorstw. Wszystkie urządzenia serii T5 łączy technologia dźwięku HD i szeroki wachlarz zastosowań urządzeń. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom audio i wideo oraz intuicyjnemu interfejsowi telefony stanowią idealne narzędzie do komunikacji dla współczesnych szefów i profesjonalistów z różnych branży.

Yealink T54S
Yealink T54S

Kolorowy ruchomy ekran HUD (heads-up) LCD został zaprojektowany tak, by zapewnić użytkownikom T54S i T52S swobodny dostęp do wyświetlanych informacji np. kontaktów. Podobnie jak całą serię T5, modele YealinkT54S i T52S wyposażono w technologię dźwięku Optima HD Voice i kodek Opus oraz najnowsze technologie przetwarzania dźwięku, dzięki czemu rozmówcy słyszą się nawzajem tak wyraźnie i naturalnie, jak podczas rozmowy twarzą w twarz. W urządzeniach dodatkowo znajduje się ujednolicony dla wszystkich telefonów Yealink firmware i auto provisioning.

Yealink T54S
Yealink T54S

– „Linia wideotelefonów Yealink T5 została wypełniona po brzegi najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi zapewniającymi stabilność, wydajność i poprawiającymi komunikację”– powiedział Stone Lu, wiceprezes firmy Yealink. – „Teraz, gdy modele T54S i T52S są już dostępne na całym świecie, nasi partnerzy i klienci biznesowi mają większy wybór rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb. Tym samym pomagamy im zwiększyć konkurencyjność, wywiązując się z naszej obietnicy.”

źródło: Yealink

Kan

Autor |2017-11-03T11:22:33+01:003 listopada 2017 11:22|Kategorie: Newsy, Sprzęt, Telefony, Voip|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.