Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Voip-Telefonia TeleCube.pl zwycięża w głosowaniu Internautów

Telefonia TeleCube.pl zwycięża w głosowaniu Internautów

Ekomersy to konkurs, którego celem jest wyróżnienie produktów, usług i osób, które mają istotny wpływ na rozwój polskiego rynku e-commerce. W tym roku, w rywalizacji bierze udział m.in. telefonia TeleCube.pl, która kilka godzin temu wygrała etap głosowania Internautów.

Organizatorem konkursu jest m.in. Fundacja Polak 2.0, która jest również odpowiedzialna za takie eventy jak: Targi eHandlu czy Kongres eHandlu.

Konkurs Ekomersy 2017, jest podzielony na 3 etapy tj. weryfikacja zgłoszeń, głosowanie Internautów oraz głosowanie Jury. W plebiscycie bierze udział około 200 firm, które rywalizują w 19 kategoriach.

22 listopada o 24:00, zakończył się drugi etap konkursu, który wyłonił nominowanych w poszczególnych kategoriach, z których 29 listopada br. Jury wybierze zwycięzców , którym zostaną przyznane statuetki Ekomersa.

Telefonia internetowa TeleCube.pl, zgłosiła do Ekomersów, swoją usługę, o nazwie wirtualna centrala telefoniczna TeleCube. O tym, że był to bardzo dobry wybór, niech świadczy fakt, że w głosowaniu Internautów, w kategorii „Produkt, usługa wspierająca ekspansję międzynarodową” ta kandydatura zdobyła największe poparcie i tym samym awansowała, jako zwycięzca tego etapu, do finałowej rundy.

Ostateczne rozstrzygnięcia w konkursie, zostaną ogłoszone 29 listopada br. podczas uroczystej Gali Ekomersów. Wtedy też przekonamy się czy wirtualna centrala TeleCube znalazła uznanie również w oczach Jury.

P.S. Prezentujemy film, pokazujący w jaki sposób telefonia TeleCube zachęcała, jak się okazało skutecznie, do oddawania na nią swoich głosów.

źródło: TeleCube.pl

KanAutor |2017-11-24T07:37:27+02:0024 listopada 2017 07:37|Kategorie: Internet, Newsy, Rynek, Voip|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.