Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Telefony, Voip-RTX8830 – bezprzewodowy telefon z funkcją ochrony pracownika

RTX8830 – bezprzewodowy telefon z funkcją ochrony pracownika

Komplementarne rozwiązanie RTX powstało z myślą o małych i średnich firmach, dla których kluczowym ogniwem rynkowego sukcesu jest niezawodna i płynna łączność. Pracując w oparciu o protokół SIP, może w ramach 1 systemu połączyć ze sobą 1000 użytkowników. Wśród oferowanych w ramach rozwiązań RTX bezprzewodowych telefonów DECT znajduje się przemysłowa słuchawka RTX8830.

RTX8830
RTX8830

Rozwiązania RTX kładą duży nacisk na funkcję ochrony pracownika. Aby ją zwiększyć, aparat RTX8830 wyposażono w przycisk alarmowy oraz zawleczkę Pull Cord. Alarmy przekazywane są do stacji bazowej RTX8660. Pozostali użytkownicy systemu mogą odbierać je poprzez standardowe połączenia głosowe oraz za pośrednictwem zaawansowanych wiadomości tekstowych.

RTX8830
RTX8830

W przypadku osób, pracujących samotnie na dużych przestrzeniach, jak chociażby personel ochrony obiektów, nie da się całkowicie wyeliminować ryzyka zaistnienia niebezpiecznych sytuacji – mówi Marcin Grabowski, Product Manager marki w firmie KONTEL, która jest wyłącznym dystrybutorem rozwiązań RTX w Polsce. – Można natomiast zapewnić narzędzia, które pozwolą na szybkie udzielenie pomocy. Dzięki specjalnemu czujnikowi, w który wyposażono RTX8830, alarm uruchamia się automatycznie, gdy użytkownik upadnie, a obsługa messagingu umożliwia integrację z zewnętrznymi rozwiązaniami alarmowymi.

RTX8830
RTX8830

Słuchawka RTX8830 jest przystosowana do używania w wymagającym środowisku, dlatego jej konstrukcja została specjalnie wzmocniona. telefon pozostaje odporny na wstrząsy, a dzięki obudowie o klasie szczelności IP65 także wodę i pył. Urządzenie przystosowane jest również do pracy w temperaturze od -15 do +55°C, dzięki czemu można z niego korzystać niemal w każdych warunkach atmosferycznych. Akumulator litowo-jonowy umożliwia do 12 godzin rozmów i 200 godzin czuwania. Ponadto kolorowy wyświetlacz TFT 2” zapewnia obraz wysokiej jakości.

Model RTX8830 powstał z myślą o przedsiębiorstwach, w których praca odbywa się w ekstremalnych warunkach, np. zakładach produkcyjnych, przemyśle czy w rozległych magazynach. W takich środowiskach szczególnie ważne jest, aby słuchawka zachowywała swoje właściwości w skrajnych temperaturach, była odporna na upadek – w przypadku RTX8830 nawet z wysokości 2 metrów. Na głośnych halach produkcyjnych kluczowa jest też jakość dźwięku, dlatego producent zadbał o redukcję szumów otoczenia, a głośnik został zabezpieczony przed dostaniem się do środka opiłków metalu. – wyjaśnia Marcin Grabowski.

źródło: KONTEL

KanAutor |2017-01-25T20:45:35+02:0025 stycznia 2017 20:45|Kategorie: Newsy, Sprzęt, Telefony, Voip|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.