Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Telefony, Voip-Zmień stary sprzęt na lepszy z dodatkowym rabatem od KONFTEL

Zmień stary sprzęt na lepszy z dodatkowym rabatem od KONFTEL

Szwedzki producent urządzeń audiokonferencyjnych KONFTEL uruchomił program trade-in, zachęcający klientów do wymiany starych telefonów i przystawek dowolnej marki na urządzenia z oferty KONFTEL. Wystarczy, że złożą oni zamówienie do końca lipca 2016, aby zyskać dodatkowy rabat sięgający nawet 80 Euro* na zakup nowego urządzenia głośnomówiącego, pracującego w technologii HD audio.


Program wymiany starego sprzętu na nowy z dodatkowym rabatem dotyczy wymiany wszystkich urządzeń posiadających funkcję zestawu głośnomówiącego (telefony stacjonarne, telefony i przystawki konferencyjne). Dzięki niemu Klienci zyskują podwójnie, gdyż poza dodatkowym upustem cenowym na zakup nowego sprzętu, podnoszą też jakość prowadzonych przez siebie spotkań konferencyjnych.

Program trade-in jest ogólnoświatową kampanią marki KONFTEL. W Polsce realizowany jest przez autoryzowanych partnerów handlowych KONTEL i potrwa do 31 lipca 2016 roku.

Konftel 300Mx
Konftel 300Mx

zamówieniem deklaracji utylizacji dotychczas używanego telefonu. Więcej szczegółów i regulamin promocji można znaleźć na stronie http://www.konftel.pl/blog/zmiana-na-lepsze-z-dodatkowym-rabatem.


*zależnie od modelu

źródło: KONTEL

KanAutor |2016-06-30T11:55:07+01:0030 czerwca 2016 11:55|Kategorie: Newsy, Sprzęt, Telefony, Voip|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.