Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Sprzęt, Telefony, Voip-Konftel Ego

Konftel Ego

Szwedzka firma Konftel od 1988 roku efektywnie rozwija produkty służące do komunikacji na odległość. Dzięki ewolucji technologii zmienił się sposób, w jaki odbywają się spotkania konferencyjne. Mobilność jest dzisiaj stanem wszechobecnym. Chcemy uczestniczyć w spotkaniach wykraczających poza siedzibę firmy: w domowym biurze, w małych salkach konferencyjnych lub w hotelowym lobby. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Konftel stworzył produkt pozwalający użytkownikom decydować, gdzie i w jaki sposób chcą się spotkać.

Konftel Ego
Konftel Ego

Konftel Ego to niewielkich rozmiarów zestaw głośnomówiący, który z łatwością zmieści się do biznesowej walizki. Można go zabrać ze sobą wszędzie. Choć niepozorny, Konftel Ego zapewnia krystalicznie czysty dźwięk dzięki technologii OmniSound. Urządzenie współpracuje z komunikatorami takimi jak Skype for Business, Cisco Jabber, Avaya Communicator oraz innym oprogramowaniem konferencyjnym. Ego można z łatwością podłączyć do komputera przez port USB lub bezprzewodowo przez Bluetooth do tabletu lub smartfona. Wydajny akumulator gwarantuje wielogodzinne działanie. Ponadto Konftel Ego obsługuje dźwięk HD i ultra-szybkie parowanie Bluetooth przez NFC. Po zakończeniu biznesowych rozmów można odtworzyć ulubioną muzykę w wysokiej jakości dźwięku za sprawą protokołu A2DP.

Konftel Ego
Konftel Ego

Urządzenie charakteryzuje się przemyślanym design’em, który cechuje wszystkie produkty Konftel. Odzwierciedleniem kunsztu projektantów jest przyznanie firmie na początku 2016 roku prestiżowej nagrody Red Dot Design Award.

Konftel Ego
Konftel Ego

Konftel Ego posiada przejrzysty, czytelny wyświetlacz LCD, na którym można obserwować status aktualnie używanych funkcji. Przyciski funkcyjne rozlokowane na krawędziach górnej obudowy podświetlane są kolorowymi diodami, dzięki czemu obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna i wygodna. Wejście słuchawkowe pozwala przełączyć się z trybu zestawu głośnomówiącego na słuchawki.

Konftel Ego można będzie kupić od lipca za pośrednictwem sieci sklepów partnerskich autoryzowanego dystrybutora rozwiązań Konftel w Polsce, www.kontel.pl.

źródło:
KONTEL

KanAutor |2016-06-20T11:24:30+02:0020 czerwca 2016 11:24|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Sprzęt, Telefony, Voip|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.