Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Telefony, Voip-Zestaw Yealink VC400 – wielostronne wideokonferencje w Full HD

Zestaw Yealink VC400 – wielostronne wideokonferencje w Full HD

Świat biznesu staje się coraz bardziej dynamiczny, dlatego coraz częściej spotkanie twarzą w twarz i uścisk dłoni pieczętujący podpisanie kontraktu zastępuje połączenie wideokonferencyjne, podczas którego uczestnicy mogą się widzieć i słyszeć w jakości dźwięku HD i obrazu Full HD. Takiej formie kontaktu, gwarantującej optymalizację czasu pracy, służy zestaw Yealink VC400, w skład którego wchodzi 4-stronny mostek konferencyjny, kamera PTZ z 18-krotnym zoomem optycznym oraz dookolnym mikrofonem.

Będąc firmą dystrybuującą produkty Yealink, na codzień korzystamy z jej nowoczesnych rozwiązań wideokonferencyjnych. To najlepsza forma sprawdzenia jakości oferowanego sprzętu oraz sposób na przekonanie klientów do produktów i renomowanych marek, które mamy w ofercie. Wysoka jakość połączenia audio-wideo, komplementarność systemu Yealink VC400 i łatwość obsługi przekonały nie tylko nas do korzystania z VC400 – ocenia Andrzej Wiśniewski, Dyrektor ds. Rozwoju w firmie KONTEL, która prowadzi dystrybucję rozwiązań Yealink na terenie Polski.


Co składa się na zawartość zestawu Yealink VC400? W pakiecie znajduje się 4-stronny mostek wideokonferencyjny (MCU), z możliwością rozbudowy obsługi do 8 lokalizacji. Okiem zestawu jest kamera PTZ oferująca 18-krotny zoom optyczny, zakres ruchu w pionie do 30° i w poziomie do 100°, a także programowanie do 10 spersonalizowanych ustawień. Kolejnym elementem zestawu VC400 jest dookolny mikrofon o zasięgu do 3 metrów. Można go rozbudować o dwa dodatkowe mniejsze zewnętrzne mikrofony, zwiększające zasięg zbierania głosu. Warto podkreślić, że Yealink VC400 obsługuje protokoły SIP i H.323 oraz jest kompatybilny z większością systemów wideokonferencyjnych innych dostawców. Zastosowany kodek H.264 High Profile o połowę ogranicza zajętość pasma konferencji. VC400 umożliwia przesyłanie dwóch strumieni w jakości Full HD oraz obsługuje do dwóch wyświetlaczy. Zaletą terminala jest również możliwość nagrywania konferencji na pamięci USB.

Zestaw Yealink VC400 dostępny jest w ofercie Kontel, dystrybutora rozwiązań tej marki w Polsce, w firmie KONTEL.

źródło:
KONTEL

KanAutor |2016-04-14T10:50:13+02:0014 kwietnia 2016 10:50|Kategorie: Newsy, Sprzęt, Telefony, Voip|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.