Jesteś tutaj:-, Newsy, Rozrywka, Voip-CANAL+ – urodzinowa ramówka startuje 18 marca

CANAL+ – urodzinowa ramówka startuje 18 marca

Z okazji 21. urodzin CANAL+ przygotowało cykl „Najnowsze polskie hity”. W programie znalazły się polskie przeboje kinowe, prezentowane w telewizji po raz pierwszy. Wśród nich m.in. „Ziarno prawdy”, „Carte Blanche”, „Disco Polo”. Niektóre z filmów („Jeziorak”, „Polskie gówno”, „Warsaw By Night”) zostaną odkodowane w ramach otwartego okna dla wszystkich abonentów nc+.

Specjalna urodzinowa ramówka CANAL+ startuje 18 marca. Zaś już 7 marca rusza urodzinowa oferta sprzedażowa CANAL+.

Polskie filmowe hity prosto z kina

Z okazji 21. urodzin, CANAL+ przygotował atrakcje, do których bez wątpienia można zaliczyć premierę telewizyjną „Ziarna prawdy”, kryminału w gwiazdorskiej obsadzie Borysa Lankosza. Jest to adaptacja bestsellera Zygmunta Miłoszewskiego. W słynnego prokuratora Szackiego wcielił się Robert Więckiewicz. Film zdobył Nagrodę Dziennikarzy oraz Nagrodę Publiczności na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 2009 roku. Jedną z atrakcji urodzinowej ramówki jest także komedia „Disco Polo” z Tomaszem Kotem. To najbardziej brawurowy polski debiut ostatnich lat, który obejrzało w kinach ponad 877 tys. widzów (drugie po „Listach do M.” miejsce w box office’ie polskich premier 2015 roku). W komedii muzycznej Macieja Bochniaka niezapomniane kreacje stworzyli Dawid Ogrodnik („Chce się żyć”, „Jesteś Bogiem”) i Piotr Głowacki („Dziewczyna z szafy”, „Belfer”). Warto wspomnieć, że filmowe piosenki w zdecydowanej większości są wykonywane przez aktorów. Wyjątkowym filmem w jubileuszowej ramówce jest „Carte Blanche” opowiadający o niezwykłej historii opartej na prawdziwych wydarzeniach.

Kacper (W roli głównej Andrzej Chyra – trzykrotny laureat nagrody dla najlepszego aktora festiwalu w Gdyni), uwielbiany przez uczniów nauczyciel historii z lubelskiego liceum, zaczyna stopniowo tracić wzrok. Początkowo załamany, ostatecznie postanawia ukryć przed przełożonymi problemy zdrowotne, aby zachować pracę i doprowadzić do matury swoich uczniów.

Otwarte okno dla abonentów nc+

Wybrane urodzinowe propozycje programowe zostaną pokazane w ramach otwartego okna. Oznacza to, że będą one dostępne dla wszystkich abonentów nc+, również dla tych, którzy nie mają na co dzień CANAL+ w swoich pakietach. Jedną z odkodowanych premier filmowych będzie „Jeziorak”, doskonały polski kryminał debiutującego za kamerą Michała Otłowskiego. Film był chwalony za przemyślaną fabułę i stworzony po mistrzowsku klimat przypominający najlepsze produkcje skandynawskie. Szczególne uznanie zyskały role Jowity Budnik (Kryształowa Gwiazda Elle na festiwalu w Gdyni 2014) i Sebastiana Fabijańskiego (nagroda za debiut aktorski również w Gdyni, występuje w serialu kryminalnym „Belfer”). W otwartym oknie widzowie zobaczą także „Polskie gówno”, jedyny w swoim rodzaju „wciekły musical” Grzegorza Jankowskiego. Ta bezkompromisowa satyra na polski show business jest całkowicie niezależnym artystycznie i finansowo projektem Tymona Tymańskiego, który nie tylko zagrał w nim jedną z głównych ról, ale był także autorem scenariusza. Na planie Tymańskiemu partnerują m.in. Robert Brylewski, Sonia Bohosiewicz, Arkadiusz Jakubik, Grzegorz Halama, Marian Dziędziel i Czesław Mozil. Odkodowana będzie również premiera telewizyjna „Warsaw by Night”, wielowątkowego miejskiego fresku, w którym losy czterech obcych sobie kobiet krzyżują się w jednym z warszawskich klubów. W bohaterki na życiowym zakręcie wcieliły się Iza Kuna, Roma Gąsiorowska, Stanisława Celińska i Marta Mazurek („Córki dancingu”). Partnerują im m.in. Marian Dziędziel, Łukasz Simlat i Józef Pawłowski.

Serialowa superprodukcja „Piraci” oraz hity amerykańskiego kina w marcu w CANAL+

Obchody 21. urodzin CANAL+ to nie tylko polskie kino. Obchody 21. urodzin CANAL+ otworzy trzeci sezon superprodukcji „Piraci”. W ramach urodzinowej dla wszystkich abonentów nc+ zostanie odkodowany dokument z trasy koncertowej Lenny’ego Kravitza – „Just Let Go”. W marcowej ofercie CANAL+ nie zabraknie też głośnych amerykańskich premier. CANAL+ zaprezentuje takie hity, jak „Uprowadzona 3” z Liamem Neesonem w roli bezlitośnie skutecznego agenta CIA czy „Zbuntowana”, czyli dalsze losy Tris Pryor (w tej roli Shailene Woodley). Nie zabraknie również propozycji familijnych. Będą to premiery telewizyjne animacji „Fru!” oraz film „Baranek Shaun”, który w tym roku walczył o statuetkę Akademii w kategorii najlepszy długometrażowy film animowany.

URODZINY CANAL+ PROGRAM JUBILEUSZOWY – PREMIERY

czwartek, 3 marca
21:00 Piraci 3, odc. 1, 2 (okno otwarte)
piątek, 18 marca
21:00 Ziarno prawdy
sobota, 19 marca
19:00 Just Let Go: Lenny Kravitz Live (okno otwarte)
niedziela, 20 marca
21:30 Disco Polo
poniedziałek, 21 marca
21:00 Polskie gówno (okno otwarte)
wtorek, 22 marca
21:00 Jeziorak (okno otwarte)
środa, 23 marca
21:00 Warsaw by Night (okno otwarte)
piątek, 25 marca
21:00 Carte blanche (okno otwarte)
sobota, 26 marca
21:00 Siódmy syn
niedziela, 27 marca
19:30 Baranek Shaun
21:00 Uprowadzona 3
poniedziałek, 28 marca
17:20 Fru!
21:00 Zbuntowana

źródło: CANAL+

KanAutor |2016-03-03T07:07:57+01:003 marca 2016 07:07|Kategorie: Inne, Newsy, Rozrywka, Voip|Tagi: , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. darlen 3 marca 2016 w 11:30 - Odpowiedz

    Szkoda że na ligę hiszpańską nie zrobili okna otwartego jak ją stracili na rzecz 11 -to się nazywa złodziejstwo

  2. boni 3 marca 2016 w 11:36 - Odpowiedz

    A takie o mocy 800 kvA?

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.