Jesteś tutaj:-, Newsy, Taryfy komórkowe, Taryfy stacjonarne-Biedronka Telepomoc: nowość w Polsce

Biedronka Telepomoc: nowość w Polsce

Już nie musimy pamiętać numerów infolinii np. 24 3376652, wystarczy zapamiętać słowo „biedronka” i wpisać je do telefonu, a połączymy się z Telepomocą. To pierwszy taki „numer” w Polsce.

Utracone karty płatnicze, telefon komórkowy czy dowód osobisty należy zastrzec bezzwłocznie, najlepiej od razu po zauważeniu ich braku. Niezastrzeżenie ich na czas może skutkować tym, że zostaną one użyte w celach przestępczych i stracisz dużo pieniędzy. Co zrobić, aby zapobiec tym nadużyciom? Pod jaki numer należy zadzwonić?

Spokojnie, w tych stresujących chwilach wystarczy przypomnieć sobie słowo „biedronka”. Po wpisaniu tego słowa w swoim telefonie, zobaczysz numer Telepomocy: 24 3376652. Nie musisz pamiętać 9-cyfrowego numeru wystarczy zapamiętać „biedronka” pomaga. Koszt połączenia jest taki sam jak na telefon stacjonarny według taryfy operatora.

Możemy dzwonić 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu z całego świata. Dodzwonimy się do nas z zagranicy dodając numer kierunkowy do Polski 0048 lub +48.

Telepomoc pomaga również osobom, które potrzebują natychmiast gotówki, a nie posiadają karty bankomatowej lub bankomat ją zatrzymał. Teraz wystarczy telefon komórkowy do wypłaty pieniędzy z bankomatu. Więcej informacji na http://www.telebiedronka.pl.

Operatorem serwisu jest spółka AllCards, która od kilku lat oferuje usługi z zakresu komunikacji elektronicznej. AllCards zamierza rozszerzyć usługi Telepomoc „biedronka” o kolejne numery ekspresowej pomocy np. naprawa samochodu na drodze czy pogotowie komputerowe.

źrodło: AllCards

KanAutor |2011-07-27T17:22:09+02:0027 lipca 2011 17:22|Kategorie: Inne, Newsy, Taryfy komórkowe, Taryfy stacjonarne|Tagi: |2 komentarze

2 komentarze

  1. sebi997 27 lipca 2011 w 15:32 - Odpowiedz

    Czy ten projekt ma cos wspolnego ze znana siecia marketow ?

  2. martiniL 27 lipca 2011 w 16:08 - Odpowiedz

    patrząc na logo na liście artykułów – zdecydowanie ma 🙂

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.