Jesteś tutaj:-, Rynek, Sprzęt, Taryfy komórkowe-BLIKIEM wesprzesz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

BLIKIEM wesprzesz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Już 14 stycznia odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każda osoba chcąca wesprzeć akcję, będzie mogła przelać pieniądze na ten cel za pośrednictwem BLIKA. Dzięki temu przekazanie wpłat na konto WOŚP będzie jeszcze szybsze i prostsze. Dodatkowo, klienci mBanku przekazujący w ten sposób wpłatę w wysokości 10, 20, 50 lub 100 złotych, mogą liczyć na to, że bank przeleje na konto WOŚP drugie tyle. W ramach tej akcji mBank przekaże nawet 1 mln zł.


Rokrocznie tysiące Polaków wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, przekazując datki do puszek wolontariuszy, a także za pośrednictwem przelewów bankowych. W tym roku po raz pierwszy będzie można dokonać wpłat także za pośrednictwem BLIKA. Pozwoli to w bardzo szybki i wygodny sposób przekazać pieniądze wprost na konto Fundacji.
Jak wesprzeć WOŚP za pomocą BLIKA? Można to zrobić za pośrednictwem aplikacji mBanku, bądź wykorzystać przelew na numer telefonu i wybraną kwotę wpłacić BLIKIEM bezpośrednio na numer +48 576 26 26 26. Dodatkowo, bank przygotował dla swoich klientów specjalną akcję na rzecz WOŚP. Każda pierwsza wpłata BLIKIEM na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w wysokości 10, 20, 50 i 100 zł, zostanie podwojona. Całkowite wsparcie mBanku w ramach tej aktywności może wynieść nawet 1 mln zł. Dotyczy to zarówno przekazów na numer konta Fundacji, jak i tych zrealizowanych za pomocą przelewu na specjalny numer telefonu z konta mBank.

BLIK od dawna wspiera inicjatywy charytatywne. Cieszymy się, że w tym roku przyczynimy się do realizacji szczytnych celów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ten sposób możemy nie tylko upowszechniać BLIKA jako szybką i wygodną metodę płatności, ale także być częścią wyjątkowego na światową skalę projektu, który wspiera tych najbardziej potrzebujących pomocy – najmłodszych i seniorów – mówi Anna Nowacka, Dyrektor Marketingu Polskiego Standardu Płatności, operatora BLIKA.

Ponadto, darowiznę można przekazać za pomocą BLIKA również bezpośrednio na stronie Fundacji: wplacam.wosp.org.pl. Możemy tam zdecydować o kwocie, jaką chcemy przeznaczyć na cel 26. Finału, a następnie kliknąć w ikonę BLIKA. Wówczas należy przepisać z aplikacji mobilnej swojego banku sześciocyfrowy kod BLIK, zatwierdzić płatność na stronie i potwierdzić ją pinem w aplikacji na swoim smartfonie. Użytkownicy aplikacji mobilnych banków współpracujących z BLIKIEM mogą także dokonywać przelewów na numer telefonu WOŚP: +48 576 26 26 26.

Dzięki BLIKOWI miliony Polaków mogą bezpiecznie i wygodnie, korzystając ze smartfona, wypłacać gotówkę z bankomatów, płacić w tradycyjnych sklepach oraz przelewać natychmiastowo pieniądze innym użytkownikom na numer telefonu bez znajomości ich rachunku bankowego. BLIK to najszybsza metoda płatności w sklepach internetowych oraz aplikacjach mobilnych.

System stanowi ogólnokrajowy, powszechny standard płatności, który wykorzystuje najnowocześniejsze technologie. Dostęp do BLIKA w aplikacjach bankowości mobilnej ma ok. 70 proc. wszystkich klientów krajowych instytucji finansowych. Grupa ta stale się powiększa. Za rozwój systemu odpowiada spółka Polski Standard Płatności (PSP). PSP stale rozwija możliwości BLIKA tak, aby system był jak najbardziej funkcjonalny dla jego użytkowników.

Udziałowcami spółki PSP jest sześć polskich banków: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski. Z BLIKA mogą korzystać również klienci Getin Banku, BGŻ BNP Paribas, Inteligo, T-Mobile Usługi Finansowe, a wkrótce także Raiffeisen Banku i Credit Agricole.

źródło: PSP

KanAutor |2018-01-10T08:53:13+02:0010 stycznia 2018 08:53|Kategorie: Newsy, Rynek, Sprzęt, Taryfy komórkowe|Tagi: , , |5 komentarzy

5 komentarzy

 1. Lucek 11 stycznia 2018 w 16:39 - Odpowiedz

  Najlepiej schować głowę w piasek …. Konformizm rządzi . Brawo ~Kan

  • lesiobe 11 stycznia 2018 w 18:33 - Odpowiedz

   Osobiście poprosiłem Kan a o skasowanie wątku .Najlepiej zachowaj formę i nie obrażaj nikogo ,a nikt nie będzie usuwał twoich wypocin . Uważam dyskusję w tym temacie za niezgodną z tematyką tego prortalu i nie zamierzam brać dalej w tym udziału.

  • Lucek 11 stycznia 2018 w 21:33 - Odpowiedz

   ~lesiobe Twoja niekonsekwencja i hipokryzja jedynie potwierdza twoją mizerię intelektualną . Uważasz dyskusję w tym temacie za niezgodną z tematyką tego portalu (nawet słusznie) ale dopiero po skompromitowaniu swoich pomówień i kłamstw nie chcesz brnąc dalej w swoim hejcie . Dobre i to .

 2. hitman 12 stycznia 2018 w 13:18 - Odpowiedz

  Kan Ksujesz wpisy bo pisze prawde Owsiak to pajac leca do niego jak muchy do lepika a koles z całej kasy ma dla siebie 10 procent zysku nara

  • lesiobe 12 stycznia 2018 w 15:26 - Odpowiedz

   @ Lucek Nie ja zaproponowałem takie rozwiązanie tylko Kan . Nie zamierzałem dyskutować z tobą w temacie WOŚP ,ale mnie przekonałeś. http://kontrowersje.net/8_wyrok_w_potwierdzaj_cych_e_owsiak_i_wo_p_ami_prawo_i_ukrywaj_faktury
   Mogę z tobą prowadzić dyskusję w temacie tego cwaniaka i naruszać jego dobra osobiste ponieważ mam dowody na Owsiakową ,, uczciwość” a, Ty moich nie możesz tylko z tego powodu ,że wyrażam swoje zdanie na temat nieuczciwości Owsiaka. Jeśli dalej nie będziesz zachowywał właściwej formy to zapewniam Cię ,że nie jesteś w necie anonimowy i że takie działanie bez dowodów jest przestępstwem z art. 23 KC . Karm psa, a nie schronisko to moja rada przy udzielaniu jakiejkolwiek pomocy innym . A teraz skoro masz już paragraf to powiadamiaj Owsiaka, że jestem jego zagorzałym ,,fanem” 🙂 I mam prośbę przestań słodko pierdzieć na temat WOŚP bo to jest tu off topic. Nikt nie skompromitował moich ,,pomówień” ponieważ nie ma żadnych pomówień .

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.