Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Orange, Promocje, Taryfy komórkowe-Energia od Orange: szczegóły oferty

Energia od Orange: szczegóły oferty

Od 1 października Orange Polska rozpoczyna pilotażowo detaliczną sprzedaż energii elektrycznej dla klientów indywidualnych i biznesowych. Ci, którzy zdecydują się na naszą propozycję otrzymają rabaty i pakiety powitalne, dzięki którym zaoszczędzą nawet kilkaset złotych – cenniki i regulaminy.

Pakiet Powitalny


Pakiet Powitalny to jednorazowy upust o jaki pomniejszony zostanie Rachunek za wykorzystaną energię czynną. Pakiet naliczany jest na pierwszym Rachunku wystawionym od 1 stycznia 2015 roku. Wartość Pakietu Powitalnego uzależniona jest od wielkości średniego rocznego zużycia energii weryfikowanego na podstawie przekazanej faktury wystawionej w ciągu ostatnich 6 miesięcy przez poprzedniego sprzedawcę.

Rabat Orange to stały upust, o jaki pomniejszony zostanie Rachunek za wykorzystaną energię czynną. Rabat jest naliczany co miesiąc począwszy po 1 stycznia 2016 roku. Warunkiem uzyskania Rabatu jest korzystanie przez Klienta z co najmniej jednej usługi w Orange na podstawie odrębnej pisemnej umowy.

Tańsza energia od Orange Polska

Dzięki usłudze odczytów własnych to my decydujemy ile i kiedy płacimy za energię. Wystarczy zadzwonić na bezpłatną infolinię 800-205-205 lub zalogować się na stronie www.orange.pl, podając bieżący stan licznika. Orange na podstawie twojego odczytu wystawi fakturę za energię elektryczną.

Szczegóły znajdują się w Regulaminie: Tutaj

źródło: Orange

KanAutor |2014-10-01T07:19:58+02:001 października 2014 07:19|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Taryfy komórkowe|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.