Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Taryfy, Taryfy komórkowe-moBILET: nowy Regulamin i opłata 49 gr/m-c

moBILET: nowy Regulamin i opłata 49 gr/m-c

Z dniem 1 marca 2014 roku wchodzi w życie nowy Regulamin moBILET. Nowe regulacje stanowią aktualizację zasad korzystania z moBILET. Wprowadzają też bezzwrotne zasilenie konta dla każdego nowego Użytkownika w wysokości 3 zł na zakup pierwszego biletu.

Za korzystanie z moBILET od Użytkowników nie były pobierane nigdy jakiekolwiek opłaty. Jednakże zmieniający się rynek płatności mobilnych stwarza coraz więcej trudności w rozwoju i utrzymaniu jakości naszego produktu. Aby nadal poszerzać zasięg i możliwości systemu moBILET, a także realizować pomysły i uwagi Użytkowników, zdecydowaliśmy się wprowadzić opłatę miesięczną w kwocie 49 groszy. Jesteśmy przekonani, że ta symboliczna kwota nie będzie stanowiła odczuwalnego obciążenia dla naszych Klientów, w zamian za komfort i liczne korzyści w codziennym korzystaniu z moBILET.

Stale poszukujemy możliwości rozwoju platformy moBILET w kolejnych miastach. Pomimo tego, iż lokalne regulacje często utrudniają uruchomienie usług płatności mobilnych, moBILET dotarł już do niemal wszystkich regionów kraju. Dziś poprzez moBILET opłacić można parkowanie w strefach płatnego postoju oraz na parkingach prywatnych. Używając moBILET skasować można bilet za przejazd komunikacją miejską, podmiejską czy kolejową – czytamy w informacji prasowej moBILET.

Treść obecnego i nowego regulaminu moBILET dostępna jest na stronie www.mobilet.pl/regulamin.html

źródło: moBILET

KanAutor |2014-02-20T12:25:35+02:0020 lutego 2014 12:25|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Taryfy, Taryfy komórkowe|Tagi: , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. Roki 20 lutego 2014 w 14:02 - Odpowiedz

  Ja niestety korzystam baaaaaardzo rzadko i choć opłata 0,49gr nie jest duża to dla mnie nie jest akceptowalna. Zakrawa mi to na zdzierstwo…

 2. Roki 20 lutego 2014 w 14:03 - Odpowiedz

  Ja niestety korzystam baaaaaardzo rzadko i choć opłata 0,49gr nie jest duża to dla mnie nie jest akceptowalna. Zakrawa mi to na chamskie podejście do klienta.

 3. arczi 21 lutego 2014 w 06:21 - Odpowiedz

  ja też mało korzystam więc wczoraj poszła rezygnacja na stronie głównej mobilet jest link do pobrania plików i gotowy druk do rezygnacji, polecam wszystkim.

 4. yann 21 lutego 2014 w 08:46 - Odpowiedz

  Rezygnacja właśnie poszła, miałem u nich troche kasy o której nawet zapomniałem, teraz gdy się mi przypomnieli postanowiłem ją odzyskać. Chytry dwa razy traci, teraz większość MZK ma biletomaty, które nie żądają dodatkowych opłat.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.