Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Prepaid, Taryfy komórkowe-Mobile Vikings – zablokowany numer odzyskacie, pakiety już nie

Mobile Vikings – zablokowany numer odzyskacie, pakiety już nie

Blokada niezarejestrowanych kart prepaid stała się faktem. Wszyscy, którzy nie potwierdzili swoich danych, tracą dziś możliwość wykonywania i odbierania połączeń. Co zrobić w takiej sytuacji?


Istnieje jeszcze szansa, by zachować niezarejestrowany numer. Przede wszystkim działa zasada: im szybciej, tym lepiej. Każdy dzień blokady, liczony jest bowiem jak normalny dzień ważności konta. Oto jak prezentuje się cała sytuacja od momentu zablokowania karty.

Blokada telefonów 2 lutego

2 lutego wszyscy operatorzy zostali zobowiązani ustawą antyterrorystyczną, do wyłączenia usług telekomunikacyjnych na niezarejestrowanych numerach. Oznacza to, że każdy użytkownik niezarejestrowanej karty prepaid nie może wykonywać i odbierać połączeń, odbierać i wysyłać SMS-ów i MMS-ów, a także korzystać z Internetu.

Co z wykupionymi pakietami?

Jeśli posiadacze kart prepaid do 2 lutego mieli aktywne pakiety, lecz nie zdążyli zarejestrować karty, to wraz z dezaktywacją numeru, tracą je. Nawet w przypadku, gdy nowe pakiety zostały wykupione pod koniec stycznia, niezarejestrowanie karty w terminie sprawia, że przepadają one bezpowrotnie – mówi Bartek Grabowski, Head of New Business w mobile Vikings. Posiadane na koncie środki pozostają „zawieszone” i będą na nim 365 dni od ostatniego doładowania. Jednak tak długo, jak długo karta nie zostanie zarejestrowana, posiadacze nie będą mogli z nich korzystać – podkreśla.

Ile czasu zostało na rejestrację?

Termin, do którego można zarejestrować swój numer jest indywidualny dla każdego klienta i zależy od ważności jego konta. W przypadku, gdy zablokowane konto ważne jest do września 2017 roku, mamy jeszcze ponad pół roku na odzyskanie numeru. Co istotne, dopiero po rejestracji i doładowaniu konta, będziemy mogli korzystać z telefonu tak, jak do tej pory.

Gdzie i jak zarejestrować swój numer?

Operatorzy posiadający w swojej ofercie usługę prepaid, chcąc ułatwić swoim użytkownikom rejestrację numeru, uruchomili kilka różnych możliwości weryfikacji danych osobowych. W Mobile Vikings numer można zarejestrować na 3 sposoby: w punkcie sprzedaży sieci Play – partnera Vikingów, w siedzibie Mobile Vikings we Wrocławiu lub poprzez zamówienie kuriera, który zweryfikuje dane na podstawie okazanego dowodu osobistego. Szczegóły dotyczące rejestracji pod adresem https://mobilevikings.pl/pl/rejestracjanumeru.

Sprostowanie dotyczące informacji prasowej Mobile Vikings:
Mobile Vikings – pakiety wykupione ważne są 31 dni od momentu ich aktywacji

W Mobile Vikings obecnie trwają intensywne prace, by kanałów do rejestracji numerów było jak najwięcej i były wygodne dla Vikingów. W niedalekiej w przyszłości operator zamierza wprowadzić dodatkowe sposoby rejestracji numerów.

źródło: Mobile Vikings

Kan

Autor |2017-02-02T13:36:45+01:002 lutego 2017 13:36|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Prepaid, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |5 komentarzy

5 komentarzy

 1. Hys 2 lutego 2017 w 21:31 - Odpowiedz

  To sobie vikingi zaszkodziły

 2. Na szczescie 17 lutego 2017 w 11:27 - Odpowiedz

  Na szczęście w Mobile Vikings Wszystko Rozmowy i SMS NO Limit, 15GB Internetu, który co miesiąc się kumuluje. Za polecenie obie strony dostają po 19zł na doładowania. Kod polecający: cFYtORxb

 3. Viking Tomasz 19 lutego 2017 w 17:22 - Odpowiedz

  Chcesz na dobry początek z Vikingami dostać premię 19 zł wpisz ten kod polecający: E2ckQFl

 4. papek 2 marca 2017 w 10:00 - Odpowiedz

  No i ja im podziękowałem w tej chwili. Tylko mi zwałowali pitos… Jakby mnie kto szukał, to jestem w a2

 5. diwi 4 marca 2017 w 12:27 - Odpowiedz

  Też do nich przeszedłem, nowa sieć więc powinni się starać, poza tym można na miesiąc i się zwinąć o tyle A2 jest dobre.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile