Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy-Wymień stary UPS na nowy

Wymień stary UPS na nowy

Użytkownicy chętnie wymieniają starsze modele smartfonów bądż laptopów, sięgając po rynkowe nowinki. Znacznie rzadziej myślą o wymianie wyeksploatowanych zasilaczy awaryjnych. Czy słusznie?


Niektóre urządzenia, choć spełniają w przedsiębiorstwach kluczową rolę, pozostają często niedoceniane. Jednym z przykładów jest UPS. Większość menadżerów nie zdaje sobie sprawy, że nadmierna eksploatacja zasilacza awaryjnego prowadzi do przykrych konsekwencji. Zużyte komponenty mogą w każdej chwili zawieść, przez co UPS nie zabezpieczy komputerów bądź serwerów w przypadku awarii sieci energetycznej. Poza tym użytkownicy starych modeli płacą dużo wyższe rachunki za energię elektryczną. Nowoczesne, trójfazowe systemy UPS posiadają szereg energooszczędnych rozwiązań np. kompensację mocy biernej, których próżno szukać choćby w kilkuletnich zasilaczach.

Do wymiany starego sprzętu na nowy, często zachęcają producenci samochodów – zostaw swoje stare auto, a otrzymasz rabat na nowe – to znany slogan. Tym samym tropem podąża EVER, polski producent zasilaczy awaryjnych. Akcja „Wymień stary na nowy” jest skierowana dla przedsiębiorców wykorzystujących zaawansowane technologicznie trójfazowe zasilacze awaryjne. Działanie obejmuje użytkowników starych zasilaczy awaryjnych, również tych nienależących do marki EVER. Każdy przystępujący do akcji uczestnik, który zadeklaruje zwrot używanego UPS-a otrzyma do 40 procent rabatu na zakup nowego trójfazowego zasilacza EVER. Są to produkty klasy On-Line (VFI) przeznaczone do współpracy z urządzeniami zasilanymi z sieci energetycznej ~400 V / ~230 V. Systemy UPS Powerline oraz Powerline Green zabezpieczają pracę serwerów, sieci komputerowych czy systemów obróbki danych.

Uczestnicy akcji zyskają możliwość zakupu zasilacza awaryjnego w atrakcyjnej cenie, ale zakres korzyści jest dużo szerszy. Trójfazowe zasilacze awaryjne EVER kompensują moc bierną, dzięki czemu ich użytkownik nie ponosi kosztów z tytułu opłat za ponadumowny pobór mocy. Oszczędności w skali roku mogą sięgać od 4 tysięcy do 36 tysięcy złotych, a ich skala zależy od mocy zasilacza UPS. Dodatkowym walorem produktów z rodziny Powerline jest wysoka sprawność w szerokim zakresie obciążeń, minimalizująca straty mocy oraz koszty związane z chłodzeniem urządzeń. Co ważne, systemy EVER objęte są pięcioletnią gwarancją.
By skorzystać z promocji wystarczy wejść na stronę ever.eu/a/pl/formularz-wymien-stary-na-nowy oraz wypełnić krótką ankietę.

Akcja „Wymień stary UPS na nowy” trwa do 31.12. 2013 r.

źródło: EVER

KanAutor |2013-11-22T11:51:28+02:0022 listopada 2013 11:51|Kategorie: Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy|Tagi: , |2 komentarze

2 komentarze

  1. marnet 22 listopada 2013 w 15:53 - Odpowiedz

    Ta akcja nie wygląda poważnie. Regulamin dostępny w siedzibie firmy Ever (!!!) – i nigdzie indziej…

  2. wlo 22 listopada 2013 w 19:30 - Odpowiedz

    Ja nie wiem jak z „siłowymi” upeesami jest, ale ja mam staruszka Net100 Evera już pewnie z 10 lat i oprócz wymiany akumulatorów (2 sztuki po 7 Ah) nie sądze bym musiał urządzenie wymieniać bo jeszcze mnie nie zawiodło 😉 Ty rekalma – w przeciwieństwie do APC (!) który niestety nie działa jak należy i nie potrafił się już po 3 latach używania dostatecznie szybko przełączać na pracę bateryjną – w efekcie komputer się wyłacza i szlag trafia robotę 😉 w zasadzie służy jako listwa przepięciowa tylko 😉

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.