Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy-ScanSnap Cloud – skanowanie bez komputera bezpośrednio do chmury

ScanSnap Cloud – skanowanie bez komputera bezpośrednio do chmury

Firma PFU (EMEA) Limited, spółka zależna Fujitsu, zaprezentowała ScanSnap Cloud — nową, bezpłatną usługę, która pozwala użytkownikom skanerów ScanSnap iX100 i ScanSnap iX500 usprawnić przepływ dokumentów dzięki przesyłaniu danych bezpośrednio z urządzenia ScanSnap do popularnych usług chmurowych. ScanSnap Cloud przyspiesza i upraszcza proces skanowania i zapisywania ważnych informacji, ponieważ eliminuje konieczność korzystania z komputera czy urządzeń mobilnych. To dalszy rozwój podejścia do skanowania za pomocą jednego przycisku — uwzględniający automatyczne sortowanie i przesyłanie danych bezpośrednio do popularnych usług w chmurze, takich jak Dropbox, Evernote, Google Drive i inne.

Uproszczony przepływ dokumentów dzięki ScanSnap Cloud

ScanSnap Cloud automatycznie przypisuje skanowane materiały do jednej z czterech kategorii: dokumentów, pokwitowań, wizytówek i zdjęć. Użytkownik musi tylko raz zdefiniować docelowe miejsce zapisu, do którego mają być automatycznie przesyłane dokumenty z każdej z kategorii, poprzez określenie wybranych usług przetwarzania w chmurze. ScanSnap Cloud automatycznie sortuje i przesyła wówczas dane na wybraną platformę. Więcej informacji można znaleźć na filmie przedstawiającym usługę ScanSnap Cloud.

Kluczowe funkcje

Automatyczne przetwarzanie obrazu. Przed przesłaniem zeskanowanych dokumentów do chmury ScanSnap Cloud optymalizuje je poprzez automatyczne wykrywanie wielkości papieru i koloru, automatyczny obrót i usuwanie pustych stron.
Automatyczne nazywanie plików. Dokumenty są automatycznie nazywane w oparciu o wydobyte z nich słowa kluczowe i daty.
Integracja z usługami chmurowymi. ScanSnap Cloud współpracuje z usługami takimi jak Dropbox, Evernote, Google Drive, OneDrive i Box. Dostępny jest również pakiet narzędzi deweloperskich ScanSnap Cloud SDK, lokalni dostawcy usług chmurowych mogą więc nawiązać współpracę z PFU (EMEA) Limited i tworzyć specjalne konektory zapewniające łączność z ich usługami, co umożliwi bezpośrednie przenoszenie zeskanowanych dokumentów papierowych do ich serwisów w chmurze.
Bezpieczeństwo. ScanSnap Cloud działa w oparciu o serwery Microsoft Azure hostowane w Unii Europejskiej. Dane chronione są za pomocą zaawansowanej platformy zabezpieczeń.

Dzięki usłudze ScanSnap Cloud użytkownicy dowolnego systemu operacyjnego, w tym również Linux, mogą skorzystać z platformy ScanSnap i sprawnie, bez konieczności instalowania sterowników, przekształcać dokumenty papierowe w cyfrowe dane w chmurze, za naciśnięciem jednego przycisku. Wystarczy połączenie z wybraną usługą chmurową. Na potrzeby wstępnej konfiguracji oraz zarządzania rozwiązaniem ScanSnap Cloud firma PFU udostępnia bezpłatne aplikacje dla systemów Windows, Mac, iOS i Android.

Usługa ScanSnap Cloud jest dostępna dla wszystkich nowych i dotychczasowych użytkowników skanerów dokumentów ScanSnap iX100 i iX500. Klienci mogą pobrać oprogramowanie instalacyjne bezpłatnie ze strony http://www.scansnapcloud.com/emea.

źródło: Fujitsu

KanAutor |2016-12-01T08:56:24+02:001 grudnia 2016 08:56|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.