Jesteś tutaj:-, Apple, Gadżety, Inne, Internet mobilny, Newsy, Tablety-Netgear Arlo Q Plus – kamera do monitoringu z PoE, Full HD, noktowizją i chmurą

Netgear Arlo Q Plus – kamera do monitoringu z PoE, Full HD, noktowizją i chmurą

Wyposażona w technologię Power over Ethernet (PoE) kamera ArloQ Plus to kolejna generacja kamer w rodzinie NETGEAR Arlo. Zapewnia lokalny backup nagrań, wideo w jakości 1080p HD, bezpłatny 7-dniowy zapis plików z nagraniami w chmurze oraz posiada 2-kierunkowe audio, noktowizję i gniazdo na MicroSD.

Netgear Arlo Q Plus
Netgear Arlo Q Plus

Nowy model kamery z rodziny NETGEAR Arlo otwiera segment produktów przeznaczonych specjalnie na potrzeby sektora SMB. ArloQ Plus (VMC3040S) posiada wyjątkowo potrzebne biznesowi funkcje jak wybitnie szczegółowy obraz wideo w wysokiej rozdzielczości 1080p, mikrofon z dwukierunkowym audio, nieprzerwany zapis nagrań z bezpłatnym backupem w chmurze przez 7 dni, a przede wszystkim łączność Ethernet dzięki wyposażeniu kamery w wygodny standard PoE, który umożliwia zasilanie i łączność w jednym kablu. Ponadto, Arlo Q Plus posiada gniazdo na kartę pamięci MicroSD, aby w prosty sposób wykonywać lokalny zapis danych, zabezpieczający nagrania i ich rejestrowanie w wypadku zakłóceń połączenia internetowego.

Arlo Q Plus niesie ze sobą prostotę inteligentnego, domowego produktu DIY, właścicielom małych i średnich firm. To wygodne i przystępne cenowo rozwiązanie do monitorowania aktywności wewnątrz sklepów i biur, przy wejściach do budynku, pomieszczeniach magazynowych, punktach załadunkowych, kasach sklepowych. Kamera skontroluje każdy kąt małego biznesu (pole widzenia 130 stopni), bez trudnego w instalacji i kosztownego sprzętu, a do tego łatwo połączy się z istniejącą siecią WiFi oraz lokalną siecią, dzięki PoE zasilając się poprzez jeden kabel.

Netgear Arlo Q Plus
Netgear Arlo Q Plus

Instalatorzy systemów bezpieczeństwa, resellerzy czy sami właściciele biznesów będą w stanie zainstalować Arlo Q Plus w podwieszanych sufitach czy listwach ukrytych pod konferencyjnym stołem, a także łatwo połączyć kamerę z istniejącą infrastrukturą sieciową poprzez przełączniki PoE, funkcjonujące już w większości sieci biznesowych. Standard PoE w Arlo Q Plus eliminuje potrzebę istnienia gniazdka elektrycznego w zasięgu montowanej kamery bądź też zatrudniania elektryka do montażu nowej instalacji elektrycznej. Z szeroką gamą przełączników ProSafe PoE/PoE+ zaprojektowanych w szczególności, aby sprostać potrzebom małych i średnich biznesów, NETGEAR z Arlo Q Plus sprawdzi się wśród instalatorów systemów z nadzorem wideo, punktami dostępowymi (APs) czy rozwiązaniami VoIP.

Żadna inna kamera PoE dla małego biznesu nie może równać się z Arlo Q Plus, która posiada kompilację takich cech jak łatwa konfiguracja, darmowy zapis w chmurze oraz jedną z najlepszych aplikacji mobilnych na rynku, pozwalającą na zdalny, wygodny monitoring z urządzenia mobilnego – zauważa Piotr Dudek, Eastern Europe Manager z NETGEAR Polska – Arlo Q Plus to dostępne finansowo i bezproblemowe rozwiązanie dla sektora SMB oferujące kontrolę dzień i noc, z audio i w Full HD. Bez dodatkowych opłat, licencji czy urządzeń do obsługi kamery takich jak stacje bazowe czy centra zarządzające.

Arlo Q Plus i biblioteka nagrań obsługiwana jest z poziomu bezpłatnej aplikacji Arlo Mobile, dzięki czemu jej instalacja zajmuje kilka minut na urządzeniu mobilnym (iOS lub Android). Cena urządzenia to ok. 999 zł brutto.

źródło: NETGEAR

KanAutor |2016-07-12T06:50:37+02:0012 lipca 2016 06:50|Kategorie: Android, Apple, Gadżety, Inne, Internet mobilny, Newsy, Tablety|Tagi: , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. NeonDemon 28 lipca 2016 w 12:45 - Odpowiedz

  Zdecydowanie polecam, sprzęt niezawodny i sprawdzony.

 2. Andelamore 29 sierpnia 2016 w 12:45 - Odpowiedz

  świetna kamerka! dokładnie taka, jakiej szukałem. najlepsze opcje: noktowizja i dwukierunkowe audio.

 3. Daglezja 1 października 2016 w 11:43 - Odpowiedz

  warta polecenia kamera, dużo opcji zastosowania w domu i w biurze

 4. michelle 31 października 2016 w 12:32 - Odpowiedz

  Najlepsza jaką miałam, bez dwóch zdań.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.