Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Konkurs, Newsy, Operatorzy-Aero2: 5. urodziny BDI – nawet rok internetu za darmo

Aero2: 5. urodziny BDI – nawet rok internetu za darmo

W ramach świętowania 5. urodzin BDI, Aero2 przygotowała kolejne niespodzianki dla swoich klientów. Do 24 czerwca potrwa konkurs, w ramach którego operator rozda 100 bezpłatnych pakietów internetowych First Class oraz jedną nagrodę finałową – rok darmowego Internetu.

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę www.konkurs.aero2.pl, wypełnić formularz i złożyć życzenia z okazji 5. urodzin BDI. Jury, spośród nadesłanych odpowiedzi, nominuje 10 zwycięzców każdej z codziennych lub weekendowych edycji, którzy otrzymują bezpłatne pakiety internetowe First Class (30 GB). W finale, spośród laureatów wszystkich edycji, wyłoniony zostanie szczęśliwiec, który otrzyma nagrodę główną – komercyjny pakiet rocznego dostępu do internetu.

5. urodziny Aero2 BDI to okazja do podziękowania naszym klientom za dotychczasową współpracę. To także szansa na zaprezentowanie oferty tym internautom, którzy jeszcze nie mieli okazji skorzystać z naszych usług. Zachęcam do śledzenia aktywności na stronie www.aero2.pl i w mediach społecznościowych. Konkurs trwa do 24 czerwca, ale zapewniam, że to nie koniec naszych urodzinowych niespodzianek dla klientów.” – mówi Piotr Owdziej z Aero2.

Przypomnijmy, Bezpłatny Dostęp do Internetu (BDI) został uruchomiony przez Aero2 10 maja 2011 roku na podstawie decyzji Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Operator realizuje również usługę w ramach pakietów komercyjnych w technologii HSPA+ i LTE, których zasięg obejmuje obecnie niemal 99% mieszkańców Polski.

źródło: Aero2

KanAutor |2016-06-14T10:25:32+02:0014 czerwca 2016 10:25|Kategorie: Internet, Internet mobilny, Konkurs, Newsy, Operatorzy|Tagi: , , , |3 komentarze

3 komentarze

 1. Spokj7 14 czerwca 2016 w 12:05 - Odpowiedz

  Niech was szlag trafi kapciem z zawrotną prędkością 512 kbps
  Z okazji urodzin życzę całemu zespołowi Aero kodów captcha pisanych trzcionką w rozmiarze 2 pixeli.
  Żebyści emusieli je wpisywać przy każdym otwarciu przeglądarki, przy każdym otwarciu maila drzwi do domu, pracy, samochodu i kosza na śmieci. No i koniecznie przy każdej płatności kartą oraz przed wejściem do WC.
  Sto lat captcha !!! Sto lat przerywanej co godzinę super prędkości 512 kbps !!!

  • halohela 15 czerwca 2016 w 23:37 - Odpowiedz

   Czcionką! BTW nie rozumiem twego narzekania – masz net za darmo i ci źle? To kup komercyjny u jakiegokolwiek operatora, będziesz miał i prędkość i brak captcha i limity „bez limitu”.

 2. kosma 1 lipca 2016 w 15:23 - Odpowiedz

  Po captcha omijam AERO2 szerokim sikiem. Od czasu wprowadzenia po ofertę komercyjną KROPKA

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.