Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy-Facebook- transmisja wideo na żywo dla wszystkich

Facebook- transmisja wideo na żywo dla wszystkich

Testowana od grudnia funkcja transmisji wideo na Facebooku została udostępniona wszystkim osobom w USA używającym aplikacji Facebooka na urządzeniach z systemem iOS, a w ciągu najbliższych tygodni trafi do użytkowników korzystających z Facebooka na iOS na całym świecie. Trwają też prace nad wprowadzeniem transmisji wideo na telefony z systemem Android.


Aby rozpocząć transmisję należy dotknąć ikony oznaczającej wideo na żywo w polu aktualizacji statusu. Wcześniej natomiast możliwe jest jeszcze dodanie krótkiego opisu oraz wybranie grona odbiorców. W trakcie transmisji zostanie wyświetlona liczba widzów, informacja o oglądających wideo, a także pojawiające się w czasie rzeczywistym komentarze. Po zakończeniu transmisji zostanie ona zachowana na osi czasu tak jak normalny plik wideo – użytkownik będzie ją mógł skasować lub zachować, po to by więcej znajomych mogło ją obejrzeć w przyszłości.

Transmisje na żywo znajomych oraz obserwowanych osób publicznych będą się pojawiać bezpośrednio w strumieniu aktualności. Możliwe będzie zasubskrybowanie nadawcy, tak by w przyszłości otrzymywać informacje o jego kolejnych transmisjach.
Funkcja transmisji wideo na żywo była już wcześniej dostępna dla osób publicznych oraz zweryfikowanych stron.

źródło: Facebook

KanAutor |2016-01-29T10:02:15+02:0029 stycznia 2016 10:02|Kategorie: Internet, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy, Operatorzy|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.