Jesteś tutaj:-, Apple, Gadżety, Inne, Internet mobilny, Newsy, Sprzęt sieciowy-Nowość AirLive: sieciowe rejestratory CoreNVR

Nowość AirLive: sieciowe rejestratory CoreNVR

Airlive CoreNVR to nowa generacja sieciowych rejestratorów video 9 i 16 kanałowych dla domu i małych biur. Obsługuje kamery IP o maksymalnej rozdzielczości 5 megapikseli, z kodowaniem H.264 o wysokiej jakości, monitorowaniem w czasie rzeczywistym oraz jednoczesnym nagrywaniem i odtwarzaniem.

Airlive CoreNVR - 9 kanałowy
Airlive CoreNVR – 9 kanałowy

Obsługuje również standard HDMI, aby zapewnić wysoką jakość obrazu na dowolnym monitorze HD. System można łatwo skonfigurować za pomocą kilku kliknięć, dzięki wbudowanemu oprogramowaniu serii CoreNVR, które umożliwia odszukanie kamer AirLive w sieci, a także ich konfigurację. Ponadto, z dwoma wewnętrznymi interfejsami SATA, obsługującymi do 6TB pojemności, rejestrator zapewnia większą pojemność i pozwala zachować pliki video w systemie CoreNVR przez dłuższy czas.

 • Obsługa kamer IP o maksymalnej rozdzielczości 5 megapikseli
 • Kodek wideo H.264
 • Wyjście wideo HDMI / VGA
 • Automatyczne wyszukiwanie i konfigurowanie kamer IP AirLive
 • Do 6TB pojemności na dwóch wewnętrznych dyskach twardych oraz interfejs eSATA
 • Dwukierunkowe audio
 • Joystick i mysz do sterowania kamerami PTZ (opcjonalnie)
 • Alarm po detekcji ruchu, sygnale z interfejsu DI/DO lub błędzie HDD
 • Zdalny podgląd poprzez przeglądarkę IE i oprogramowanie CamPro Mobile
 • Zgodność ze standardem ONVIF

Airlive CoreNVR - 16 kanałowy
Airlive CoreNVR – 16 kanałowy

Nagrywanie i odtwarzanie oraz podgląd na żywo bez konieczności użycia komputera

Nagrywarki CoreNVR korzystają z wbudowanego systemu Linux, który zapewnia łatwą konfigurację i prosty do zarządzania system, z przyjaznym interfejsem graficznym opartym na stronach WWW. Nagrywarki CoreNVR można też podłączyć do kamer przy użyciu switcha PoE. CoreNVR wraz ze switchami PoE i kamerami IP stanowią najbardziej niezawodny system do zabezpieczenia rodziny i majątku.

Pełna zdalna kontrola nad kamerami za pomocą przeglądarki Internet Explorer i oprogramowania mobilnego
Seria nagrywarek CoreNVR umożliwia zdalny podgląd transmisji video na żywo oraz jej nagrywanie w przeglądarce Internet Explorer, z zachowaniem pełnej kontroli nad kamerami. System CoreNVR może być też zdalnie obsługiwany przez aplikację CamproMobile dla iOS i Android, co pozwala na połączenie w każdej chwili, zarówno za pomocą internetu mobilnego jak i sieci Wi-Fi.


Wykrywanie wielu zdarzeń i obsługa alarmów dla ochrony mienia

Nagrywarki Airlive CoreNVR uruchamiają alarm po wykryciu ruchu, po otrzymaniu sygnału z cyfrowego wejścia, po odłączeniu kamery czy też w przypadku awarii dysku twardego. Po wykryciu jednego z powyższych zdarzeń urządzenie jest w stanie wyświetlić informację na wyświetlaczu OSD, wysłać sygnał przez wyjście cyfrowe, e-mail, FTP, HTTP i serwery TCP. Powiadomienia te zapewniają dodatkowe zabezpieczenie, ponieważ nie pozwalają przegapić żadnego wcześniej zdefiniowanego zdarzenia.


Wbudowany port USB, który umożliwia podłączenie myszki i joysticka

Airlive CoreNVR jest w stanie kontrolować kamery IP z funkcją PTZ zarówno z myszką jak i joystickiem z interfejsem USB. Joystick posiada 12 programowalnych przycisków, które pozwalają na zmiany w konfiguracji systemu CoreNVR.


źródło: AirLive

Kan

Autor |2013-11-29T09:41:15+01:0029 listopada 2013 09:41|Kategorie: Android, Apple, Gadżety, Inne, Internet mobilny, Newsy, Sprzęt sieciowy|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

 1. MooNTER 30 listopada 2013 w 10:53 - Odpowiedz

  Podobny do BCS’a, ale: obsługa kamer 5MPix, a nagrywa max 3MPix- czyli nie ma sensu kupować kamery 5MPix… po łebkach przeglądnąłem karty katalogowe i instrukcje i nie znalazłem ilości klatek zapisywanych przy tych 3MPix – pewnie w miarę sensownie można tam podłączyć kamery max 2MPix, BCS za bodajże 1600zł netto nagra też 5MPix (w prawdzie malutko klatek, ale czego się spodziewać po tanim sprzęcie)

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.