Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Oprogramowanie-Avaya IP Office 9.0 dla firm średniej wielkości (wideo)

Avaya IP Office 9.0 dla firm średniej wielkości (wideo)

Avaya zaprezentowała rozwiązanie zaprojektowane pod kątem współpracy i komunikacji w firmach średniej wielkości. Rozwiązanie opiera się na platformie Avaya IP Office 9.0, która cechuje się dużą elastycznością, a konfiguracja systemu dla 2000 użytkowników końcowych zajmuje nie więcej niż godzinę.

Dzisiejsza premiera to część inwestycji o wartości 2,5 miliarda dolarów, które Avaya wydała na przekształcenie się z firmy telekomunikacyjnej na dostawcę rozwiązań software’owych, które umożliwiają współpracę i komunikację, które są otwarte, mobilne i dostępne w chmurze.

Oprogramowanie Avaya IP Office, które posiada już 12 milionów użytkowników na całym świecie, oferuje średniej wielkości firmom ekonomiczną, zaawansowaną platformę, zapewniając najniższy łączny koszt użytkowania (o 30% niższy) spośród wszystkich porównywalnych rozwiązań na rynku. Avaya IP Office, dzięki płynnej integracji z istniejącymi aplikacjami, oferuje użytkownikom końcowym komunikację głosową i wideo, pełną mobilność oraz bezpieczną współpracę na każdym urządzeniu wybranym przez użytkownika.

Avaya IP Office 9.0 oferuje:

  • Większą prostotę i skalowalność. Oprogramowanie Avaya IP Office 9.0 łatwo i ekonomicznie skaluje się do 2000 użytkowników (poprzednio 1000) w 32 lokalizacjach, zapewniając wyjątkową wartość i niskie łączne koszty użytkowania.
  • Wirtualizację. IP Office 9.0 zawiera zwirtualizowane oprogramowanie działające na VMware vSphere 4.x lub 5.x. IP Office może teraz działać na maszynie wirtualnej, na dedykowanym serwerze albo w ich kombinacji, co zwiększa elastyczność, jednocześnie pozwalając klientom dopasować metodę wdrożenia do ich planów i celów infrastrukturalnych.
  • Uproszczone zarządzanie. IP Office Web Manager for Server Edition zapewnia skonsolidowany widok administracyjny rozwiązania IP Office obejmującego wiele lokalizacji; wystarczy jednorazowe zalogowanie się pod jednym adresem URL. Web Manager zapewnia dostęp do różnych rodzajów serwerów, a także zarządzanie użytkownikami w skali całego rozwiązania. Upraszcza to zarządzanie, a jednocześnie zmniejsza koszty administracyjne.
  • Obsługę oddziałów przedsiębiorstw. IP Office 9.0 zapewnia ekonomiczne opcje wdrożeń w oddziałach przedsiębiorstw: autonomiczne, niezależne lub połączone z siecią
    Avaya Aura w trybie rozproszonym i scentralizowanym, zarządzane przez Avaya Aura System Manager.

Rozwiązania Avaya do współpracy w przedsiębiorstwach średniej wielkości składają się na jedną z najbardziej kompletnych ofert w tym segmencie rynku. Oprogramowanie Avaya IP Office można rozbudować o następujące elementy:

  • Avaya Video Collaboration Solution for IP Office to niedrogi pakiet, który łączy współpracę wideo z wykorzystaniem komputerów biurkowych, urządzeń mobilnych i pokojowych systemów HD.
  • Przełączniki ethernetowe Avaya oferują unikalne funkcje zautomatyzowanej konfiguracji i wymiany, które ułatwiają dodawanie szybkiej i bezpiecznej łączności sieciowej do rozwiązań Avaya dla sektora średnich firm za cenę niższą, niż porównywalne rozwiązania innych producentów.
  • Avaya Session Border Controller zapewnia kompleksowe, niedrogie zabezpieczenia do komunikacji zunifikowanej i współpracy w średnich przedsiębiorstwach, w tym bezpieczną łączność zdalną bez korzystania z połączeń VPN.

Rozwiązanie Avaya IP Office do współpracy w przedsiębiorstwach średniej wielkości obsługuje najszerszą gamę punktów końcowych — telefony analogowe, cyfrowe, IP i programowe; komputery PC i Mac; smartfony oraz tablety z systemami Android i iOS.

Rozwiązanie Avaya IP Office jest obecnie dostępne u dystrybutorów zrzeszonych w programie Avaya Connect.

źródlo: Avaya

KanAutor |2013-10-16T07:46:08+01:0016 października 2013 07:46|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Oprogramowanie|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.