Jesteś tutaj:-, Apple, Inne, Internet, Internet mobilny, iPhone, Newsy-Nowe GG na iPhone: wygodniej i wszystko pod ręką

Nowe GG na iPhone: wygodniej i wszystko pod ręką

Tworzenie nowego konta z poziomu smartfonu, wysyłanie i wgrywanie plików podczas rozmowy, poprawki w wyglądzie i działaniu aplikacji – te nowości wprowadza najnowsza wersja popularnego komunikatora GG dla użytkowników smartfonów iPhone.

Aplikację można bezpłatnie pobrać, uaktualnić z adresu https://itunes.apple.com/pl/app/gadu-gadu/id308095268

Wśród najważniejszych zmian przydatnych dla użytkownika jest możliwość zakładania nowego konta GG bezpośrednio z poziomu telefonu – dotychczas, aby móc korzystać z mobilnej wersji na iOS, należało już posiadać konto GG lub specjalnie zakładać je na komputerze.

Przydatną funkcją jest wysyłanie i wgrywanie plików, również z innych aplikacji – rozmawiając ze znajomym, możemy w każdej chwili wysłać mu plik (zdjęcie, video lub innych dowolny plik z telefonu) albo zrobić zdjęcie, film i wkleić je do rozmowy na GG.

Drobną, lecz wygodną zmianą w codziennym używaniu GG na iPhone jest przeniesienie menu na dół ekranu – dzięki temu otrzymujemy szybki dostęp do Listy kontaktów, Ostatnich rozmów i powiadomień, Dysku, Strefy i Muzyki.

Mobilna wersja komunikatora GG na iPhone cieszy się dużym zainteresowaniem. Aplikacja umożliwia prowadzenie rozmów tekstowych i konferencji z wieloma znajomymi, wspólne granie w popularne gry (Szachy, Tysiąc, Statki, Warcaby, Kółko i Krzyżyk, Spadalec, Poker), przesyłanie plików, przechowywanie plików w wirtualnym GG dysku o pojemności 5 GB (bezpłatnie), słuchanie muzyki. W GG otrzymujemy dostęp do platformy radiowej Open FM, archiwum rozmów.

GG w komórce:

GG w komórce to stały kontakt ze znajomymi, nawet poza domem i dostępem do komputera stacjonarnego. Aplikacja cieszy się niezmienną popularnością. Miesięcznie ze wszystkich wersji mobilnych GG korzysta już blisko milion użytkowników i liczba ta stale rośnie.

Zarówno w AppStore (sklepie z aplikacjami dla systemu iOS urządzeń Apple), Google Nokia Store i AppWorld, GG znajduje się na wysokich miejscach w kategorii „Najlepsze bezpłatne”. Z GG na komórkę korzystać mogą posiadacze urządzeń z systemami: Android, iOS, WindowsPhone, Symbian, JavaME i BlackBerry.

źródło: GG Network

KanAutor |2013-05-11T09:24:36+02:0011 maja 2013 09:24|Kategorie: Aplikacje, Apple, Inne, Internet, Internet mobilny, iPhone, Newsy|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Stefan 11 maja 2013 w 20:31 - Odpowiedz

    Nowa wersja GG wygląda dużo lepiej niż wersja, która była dziwnie oznaczona jako gg mobile i nie do końca była darmowa:
    http://iphone.eu.org/wszystkie/aplikacje-itunes-w-sekcji-darmowe/
    Teraz pobrałem GG i … działa 🙂

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.