Jesteś tutaj:-, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy-Rejestrator wideo Compro RS-2212

Rejestrator wideo Compro RS-2212

Compro Technology wprowadza sieciowy rejestrator wideo RS-2212. Sprzęt został zaprojektowany z myślą o zastosowaniach w domu i w małym biznesie.

Compro RS-2212
Compro RS-2212

Dwie kieszenie na dyski 3.5” pozwalają na instalację dysków o łącznej pojemności do 6TB, a instalacja nie wymaga rozkręcania obudowy – wystarczy zdjąć przedni panel. RS-2212 posiada kompaktową obudowę i został zaprojektowany z myślą o prostocie użytkowania. Pracuje w oparciu o system Linux i obsługuje monitorowanie oraz nagrywanie na żywo strumieni wideo H.264 z 12 kamer IP jednocześnie przez 24 godziny na dobę.

Instalacja i konfiguracja RS-2212 odbywa się za pomocą inteligentnego kreatora Compro iWizard znacznie upraszczającego proces instalacji. Wystarczy zainstalować dyski, podłączyć kable, uruchomić iWizard i system będzie gotowy do pracy w kilka minut.

Poza współpracą z pełną gamą kamer Compro, rejestrator umożliwia również nagrywanie strumieni wideo z kamer zgodnych ze standardem ONVIF. Obsługa ONVIF gwarantuje pełną elastyczność w budowie systemu zdalnego nadzoru. Na rynku jest wiele kamer IP, a pełna kompatybilność z rejestratorami nie może być zagwarantowana. Niemniej rejestrator Compro RS-2212 może odbierać i nagrywć strumienie zgodne ze standardem RTSP z dowolnych kamer, gwarantując wysoką kompatybilność z istniejącymi systemami nadzoru.

W pełni samodzielny rejestrator zużywa mniej niż 30 watów w czasie pracy, w porównaniu z 300 watami zużywanymi przez systemy oparte na systemach PC. Zaawansowane zarządzanie energią minimalizuje zużycie energii między innymi z wykorzystaniem harmonogramów pracy twardych dysków umożliwiających ich hibernację w określonym czasie.

Funkcja powiadomień o zdarzeniach pozwala na wysyłanie wiadomości Email lub SMS w przypadku wykrycia przez kamery podejrzanych zdarzeń. Usługa powiadomień SMS nie wiąże się z żadnymi opłatami, a powiadomienia Email obsługuja wszystkie popularne platformy webmail. Sieciowy interfejs użytkownika WebVUer pozwala na dostęp do rejestratora z dowolnego miejsca. Przyjazny użytkownikowi interfejs ułatwia oglądanie i nagrywanie przekazów z kamer oraz przeglądanie i wyszukiwanie wykonanych nagrań w bardzo łatwy sposób, nawet początkującym użytkownikom.

Funkcja iStart umożliwia konfigurację połączeń z kamerami poprzez przyciśnięcie jednego przycisku. Dzięki iStart, nie trzeba konfigurować połączeń pomiędzy kamerami i rejestratorem pojedynczo. Wystarczy przycisnąć przycisk iStart i wszystkie dostępne w sieci kamery zostaną automatycznie skonfigurowane i podłączone do rejestratora.

Dostęp do rejestratora może odbywać się zdalnie przez Internet z wykorzystaniem darmowej usługi Compro DDNS pozwalającej na stworzenie łatwej do zapamiętania nazwy domenowej umożliwiającej logowanie do rejestratora niezależnie od przypisanego do niego zmiennego publicznego adresu IP.

Cena urządzenia: ok. 2100 zł

źródło: Compro

KanAutor |2012-03-26T10:00:54+02:0026 marca 2012 10:00|Kategorie: Inne, Internet mobilny, Internet stacjonarny, Newsy|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.