Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Prepaid, Promocje, T-Mobile, Taryfy, Taryfy komórkowe-T-Mobile: Pierwsza w Polsce możliwość darmowego testowania internetu przez e-SIM bez zmiany operatora oraz nielimitowane usługi nawet przez 9 miesięcy za 0 zł

T-Mobile: Pierwsza w Polsce możliwość darmowego testowania internetu przez e-SIM bez zmiany operatora oraz nielimitowane usługi nawet przez 9 miesięcy za 0 zł

Ci, którzy posiadają smartfon obsługujący standard e-SIM, mogą od najbliższego wtorku – bez zmiany operatora, bez wychodzenia z domu i bez zobowiązań – testować nielimitowany internet mobilny za 0 zł przez 90 dni dzięki e-SIM.

Z kolei nowi klienci, którzy dołączą do T-Mobile, mogą sprawdzać usługi operatora przez 30 dni i cieszyć się nimi aż do 9 miesięcy za 0 zł! Wśród wiosennych promocji znalazły się m.in. pakiet Magenta Dom ze światłowodem, telewizją i nielimitowanymi taryfami, a także oferty internetu domowego i nielimitowane abonamenty komórkowe. Co więcej, klientom, którzy zdecydują się na taryfę „L Nielimitowana” udostępniamy dodatkową kartę z internetem mobilnym, z której mogą korzystać bezpłatnie przez 30 dni. Gotowi na wiosnę z T-Mobile?

 

W T-Mobile stawiamy na rozwiązania, dzięki którym nasi klienci mogą cieszyć się codziennością, bez obawy o jakość usług i wysokich opłat. A dla tych, którzy klientami T-Mobile dopiero planują zostać, usuwamy bariery wejścia i pozwalamy przekonać się na własnej skórze, że dobrze być w najlepszej sieci. Wierzymy, że nasz internet jest tak dobry, że klienci nie będą chcieli go oddać. Jak to sprawdzić?

 

Po raz pierwszy w Polsce – nie musisz zmieniać operatora, by testować nielimitowany internet od T-Mobile

Każdy, bez względu na to, z jakim operatorem jest obecnie związany, może sprawdzić jakość internetu T-Mobile. Co ważne, może zrobić to bezpłatnie, bez wychodzenia z domu i bez żadnych zobowiązań za pomocą karty e-SIM.

Jak będzie wyglądać to w praktyce? Aby korzystać z nielimitowanych pakietów danych na terenie Polski, użytkownik musi posiadać smartfon obsługujący standard e-SIM, następnie zamawia online kartę e-SIM od T-Mobile z dostępem do internetu i tym samym zyskuje dostęp do nielimitowanego internetu. Co ważne, nie trzeba podpisywać żadnej umowy – z oferty można korzystać przez 3 miesiące, a potem zdecydować, czy chce się kontynuować przygodę z T-Mobile. Usługa będzie dostępna od wtorku, 25 kwietnia na stronie t-mobile

 

Przenieś numer do T-Mobile, zacznij testować usługi, a na pewno nie będziesz chciał ich oddać

Z kolei klienci, którzy już zdecydują się dołączyć do T-Mobile, mogą przez 30 dni sprawdzać, czy satysfakcjonuje ich jakość naszych usług. Jeśli w trakcie 30-dniowego okresu testowego klient będzie chciał zrezygnować z usług w ramach abonamentu, koszty zostaną mu zwrócone.

 

Poczuj wiosnę w swoim domu, czyli Magenta Dom do 9 miesięcy za 0 zł

Dla nowych klientów, których ulubionym miejscem na świecie pozostają ich domowe pielesze, przygotowano ofertę, jakiej jeszcze nie było! Przenosząc numer do T-Mobile i decydując się na pakiet Magenta Dom z superszybkim światłowodem (do 900 Mb/s), telewizją ze 130 kanałami oraz abonamentem komórkowym „L Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i internetem bez limitu danych i prędkości) przez pierwsze 9 miesięcy klienci zapłacą 0 zł zamiast 150 zł miesięcznie. To daje nieograniczone możliwości działania!

Z kolei przenosząc numer do T-Mobile i decydując się na ofertę Magenta Dom w z taryfą „M Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i nielimitowanym internetem z prędkością do 30 Mb/s), użytkownicy mogą korzystać z tych usług przez 6 miesięcy za 0 zł, a po tym okresie opłata wyniesie 130 zł miesięcznie.

 

Nielimitowane taryfy aż do 9 miesięcy za 0 zł

Klienci, którzy zdecydują się przenieść numer do T-Mobile i wybiorą abonament komórkowy w taryfie „L Nielimitowana” z gwarancją maksymalnej prędkości internetu w smartfonie, bez limitu transferu danych, z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, nie poniosą żadnych opłat przez 9 miesięcy. Potem usługa ta będzie kosztować 90 zł lub 70 zł w przypadku drugiego i kolejnych numerów w T-Mobile.

Z kolei przenoszący numer, którzy zdecydowali się na taryfę „M Nielimitowana”, mogą liczyć na 6-miesięczny okres promocyjny za 0 zł. Po tym czasie usługa z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i nielimitowanym internetem z prędkością do 30 Mb/s będzie kosztować 70 zł miesięcznie lub 50 zł miesięcznie jako kolejnym numer.

 

Nie używasz, nie płacisz

W ramach wiosennych promocji dla tych, którzy zdecydują się abonament „L Nielimitowana”, przygotowano również dodatkową kartę z nielimitowanym internetem do wykorzystania w innym urządzeniu, np. tablecie, laptopie, routerze, czy zegarku. Użytkownicy nie zapłacą za pierwsze 30 dni korzystania z karty, jeśli zaś w kolejnych miesiącach karta również nie będzie używana, klient nie poniesie żadnych opłat.

 

Domowy internet do 6 miesięcy za 0 zł

  • Szybki i niezawodny internet w domu – zwłaszcza w dobie pracy zdalnej – to podstawa życia zawodowego dla wielu osób. Wybierając teraz internet światłowodowy od T-Mobile w opcji L, z prędkością do 900 Mb/s bądź internet światłowodowy w opcji L z pakietem telewizyjnym L w cenie S przez pół roku, klienci mogą korzystać z niego przez 6 miesięcy za 0 zł. Później opłata będzie wynosić 90 zł miesięcznie lub – w przypadku osób posiadających abonament komórkowy w T-Mobile – 70 zł miesięcznie. Ci zaś, którzy zdecydują się na usługę w opcji S z prędkością do 300 Mb/s (60 zł miesięcznie) lub M z prędkością do 600 Mb/s (70 zł miesięcznie), przez pierwsze 3 miesiące nie ponoszą żadnych opłat. Dla klientów posiadających abonament komórkowy w danej sieci ceny te są niższe o 20 zł.
  • Dla osób, które nie mają dostępu do światłowodu, operator proponuje internet domowy w technologii LTE/5G, składający się z nowoczesnego routera oraz anteny zewnętrznej, którą z łatwością można zamontować samodzielnie np. na parapecie. Wybierając tę usługę w opcji L z prędkością do 90 Mb/s lub XL bez limitu prędkości, klient przez pół roku nie będzie musiał płacić abonamentu. Po tym czasie opłaty będą wynosiły: 110 zł miesięcznie za usługę w opcji L lub 130 zł miesięcznie za XL. Tutaj także można jeszcze obniżyć cenę o 20 zł, jeśli klient posiada już abonament komórkowy w naszej sieci.
  • Trzeci wariant to internet domowy z routerem domowym bez limitu danych, w ramach którego w opcji L z prędkością do 90 Mb/s, użytkownik nie ponosi opłat przez 6 miesięcy. Po tym czasie koszt usługi będzie wynosił 90 zł miesięcznie lub dla osób posiadających już abonament komórkowy w T-Mobile – 70 zł miesięcznie.

 

Szczegółowe informacje na temat wiosennych ofert dostępne są na stronie

 

Autor |2023-04-21T16:32:32+02:0021 kwietnia 2023 17:00|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Prepaid, Promocje, T-Mobile, Taryfy, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.