Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, T-Mobile, Wydarzenia-T-Mobile Polska i Infinera inicjują współpracę, by dostarczyć szybką i bezpieczną łączność polskim odbiorcom

T-Mobile Polska i Infinera inicjują współpracę, by dostarczyć szybką i bezpieczną łączność polskim odbiorcom

T-Mobile Polska i Infinera podpisały porozumienie o współpracy w zakresie rozwoju i dostarczania usług cyfrowych o wysokiej wydajności dla klientów biznesowych T-Mobile. Partnerstwo będzie bazować na sukcesach obu stron w przełamywaniu barier przepustowości i bezpieczeństwa w telekomunikacji oraz na chęci współpracy nad wysoce zaawansowanymi rozwiązaniami w zakresie łączności i bezpieczeństwa.

Przy stale rosnącym zapotrzebowaniu na łączność i cyfryzację w Polsce, T-Mobile Polska rozwija swoje usługi w tych krytycznych obszarach. Bazując na portfolio zaawansowanych produktów w tych dziedzinach, T-Mobile Polska aktywnie współpracuje z lokalnymi i globalnymi dostawcami sprzętu oraz oprogramowania, aby zapewnić swoim klientom jak najlepsze rozwiązania cyfrowe, przyczyniając się tym samym do wzrostu konkurencyjności polskich firm, a w efekcie budując potencjał całej gospodarki kraju.

 

W oparciu o urządzenia Infinera wykorzystywane w budowie sieci optycznych będziemy mogli dostarczyć klientom zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego najnowocześniejsze rozwiązania oraz budować łącza o najwyższym stopniu bezpieczeństwa i niezawodność. Mam nadzieję już niedługo zobaczymy pierwsze efekty naszej współpracy – powiedział Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T-Mobile Polska.

 

Partnerstwo pomiędzy T-Mobile Polska i Infinera umożliwi operatorowi dostarczać innowacyjne systemy telekomunikacyjne klientom instytucjonalnym, szczególnie w obszarze rozwiązań wymagających najwyższego poziomu bezpieczeństwa i ochrony danych.

 

Jesteśmy podekscytowani możliwością partnerstwa z T-Mobile Polska i wsparcia firmy w poszukiwaniach najlepszych rozwiązań do rozwoju sieci optycznej, a także rozbudowy portfolio wysokoprzepustowych, niezawodnych i bezpiecznych usług łączności B2B, które spółka oferuje swoim klientom – powiedział David Heard, Chief Executive Officer Infinera.

 

img 1204

Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T-Mobile Polska
oraz David Heard, Chief Executive Officer Infinera

 Autor |2023-01-20T11:43:40+01:0020 stycznia 2023 12:00|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, T-Mobile, Wydarzenia|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Maniakasp 31 stycznia 2023 w 10:39 - Odpowiedz

    Czyli będzie szybciej i sprawniej 😉

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.