Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, T-Mobile, Wydarzenia-Zgarnij nagrody za Twoją nutę w świątecznym konkursie T-Mobile

Zgarnij nagrody za Twoją nutę w świątecznym konkursie T-Mobile

„Co tam u babć? Co tam u mamy?” słyszymy w świątecznej piosence T-Mobile. Teraz operator pyta „co dalej?” i zaprasza swoich klientów do dopisania kolejnej zwrotki tego utworu. Konkurs rusza w aplikacji „Mój T-Mobile” w zakładce Magenta Love już 12 grudnia, a do wygrania jest 50 zestawów słuchawek Xiaomi Redmi Buds 3 Pro.

Bez wątpienia piosenki i muzyka świąteczna mają w sobie moc. Czy to tradycyjne kolędy i astorałki, czy amerykańskie evergreeny już po trzech nutkach wzbudzają w nas magię świąt. A jak powstają takie przeboje? Na przykład niekwestionowany hit, rozpoznawany chyba pod każdą szerokością geograficzną, czyli „Last Christmas” został napisany i nagrany na magnetofonie czterościeżkowym przez George’a Michaela w niewiele ponad godzinę! Teraz T-Mobile rzuca rękawicę wszystkim, którym muzyka gra w duszy i zaprasza do wzięcia udziału w świątecznym konkursie „Nagrody za Twoją nutę!”, w którym do wygrania są wysokiej jakości słuchawki – w sam raz do słuchania zimowych przebojów.

 

zgarnij nagrody za twoja nute w swiatecznym konkursie t mobile

 

Co tam słychać?

Na czym polega zadanie konkursowe? Należy wczuć się w klimat nadchodzących świąt i dopisać kolejną zwrotkę do świątecznej piosenki T-Mobile. Klip i tekst piosenki można znaleźć w aplikacji „Mój T-Mobile”. Do wygrania jest 50 zestawów słuchawek Xiaomi Redmi Buds 3 Pro. Konkurs startuje 12 grudnia, a zgłoszenia można nadsyłać aż do 26 grudnia.

W konkursie mogą wziąć udział klienci indywidualni T-Mobile, korzystający z następujących taryf: T, T-Data, Rodzina, Frii Mix, GO!, Frii z aktywną zgodą „T-Mobile Marketing”, a także osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą korzystające z taryf: MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma, Data Jump z aktywną zgodą „T-Mobile Marketing”.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym w aplikacji „Mój T-Mobile”.

 

Autor |2022-12-12T17:25:23+01:0012 grudnia 2022 16:30|Kategorie: Muzyka, Newsy, Operatorzy, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, T-Mobile, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.