Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Philips, Płatności, Promocje, Rynek, Sprzęt, T-Mobile-Do 40% rabatu od T-Mobile na wybrane produkty Philips

Do 40% rabatu od T-Mobile na wybrane produkty Philips

Każdy z nas ma swoje strategie zakupowe – jedni czekają do końcówki listopada, licząc na wyprzedaże, inni przeszukują godzinami internet w poszukiwaniu perełki cenowej. A dla wszystkich klientów indywidualnych T-Mobile, którzy chcą oszczędzić trochę czasu i zakupić urządzenia Philips, np. ekspres do kawy, odkurzacz bezprzewodowy czy oczyszczacz powietrza już teraz, przygotowano do 40% rabatu na mały sprzęt AGD tej marki. Kod promocyjny można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” od 3 do 9 listopada.

Nasz domowy asortyment gadżetów technologicznych każdego dnia ułatwia nam życie. Dlatego dla wszystkich, którzy nie chcą zwlekać z zakupem potrzebnych urządzeń, operator przygotował specjalny kod rabatowy na wybrane produkty do domu. Dzięki niemu kupią oni potrzebne akcesoria marki Philips na korzystnych warunkach – nawet z 40-procentowym rabatem.

 

odbierz do 40 rabatu od t mobile na wybrane produkty philips

 

Ciesz się swoim wyborem

Kod zniżkowy dostępny jest w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji „Benefity” od 3 do 9 listopada. Aby skorzystać ze zniżki, należy pobrać kod w aplikacji, a następnie wpisać go na stronie twojvoucher.pl i uzupełnić formularz. Na podane w nim dane (adres e-mail oraz numer telefonu) zostanie wysłany unikalny kod Philips, który będzie można wykorzystać na stronie dobrzezejestes.promocjemaleagd.pl. Kod rabatowy jest jednorazowy i uprawnia do zakupu maksymalnie dwóch produktów objętych zniżką w jednym koszyku w serwisie.

Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci abonamentowi T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix). Dostępna jest ona również dla klientów MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma, Data Jump ze zgodą na „Partnerzy Marketing”.Autor |2022-11-03T13:18:34+01:003 listopada 2022 13:00|Kategorie: e-Handel, Newsy, Operatorzy, Philips, Płatności, Promocje, Rynek, Sprzęt, T-Mobile|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.