Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Płatności, Rynek, T-Mobile, Taryfy-Black Friday w T-Mobile na kartę i Heyah: doładuj konto i zgarnij podwójną porcję gigabajtów!

Black Friday w T-Mobile na kartę i Heyah: doładuj konto i zgarnij podwójną porcję gigabajtów!

Poszukiwanie idealnego prezentu w sieci, nowy sezon ulubionego serialu czy pilna potrzeba znalezienia przepisu na ciasto z bloga kulinarnego – pretekstów, by sięgnąć po smartfon i skorzystać z internetu, nigdy nie brakuje. Dobrze jest więc mieć solidną paczkę gigabajtów w zanadrzu. Dlatego z okazji Black Friday operator podwaja gigabajty po doładowaniu dla klientów T-Mobile na kartę i Heyah na kartę. Akcja trwa od 25 do 28 listopada.

Niektóre okazje musimy wytropić samodzielnie, przeszukując dokładnie sklepy internetowe. Inne przychodzą do nas same – choćby za sprawą zwykłego zasilenia konta, z którego korzystamy. Właśnie tak dzieje się w przypadku klientów T-Mobile na kartę korzystających z taryfy GO! oraz klientów Heyah na kartę korzystających z taryfy „Dniówka”. Użytkownicy tych ofert mogą bowiem liczyć, że podczas doładowania konta przez aplikację „Mój T-Mobile” lub „Moja Heyah” od 25 do 28 listopada otrzymają podwójną porcję gigabajtów.

 

black friday w t mobile na karte i heyah doladuj konto i zgarnij podwojna porcje gigabajtow

 

Złap GIGAokazję na Black Friday

Aby zgarnąć bonus, należy doładować konto kwotą min. 5 zł. Przy czym im wyższą sumą zasilimy numer, tym więcej dodatkowych GB otrzymamy. Podwojeniu podlega suma tych GB, które dostajemy w ramach oferty promocyjnej „GB po doładowaniu” lub „Gigabajty od Heyah”

I tak – w T-Mobile na kartę, zasilając konto kwotą 5-9 zł, możemy liczyć na 4 bonusowe gigabajty (2 GB w ramach promocji „GB po doładowaniu oraz 2 GB w promocji Black Friday). Jeżeli na doładowanie wydamy 25-29 zł, suma GB wyniesie odpowiednio 20 GB (10 + 10 GB). Z kolei przy wyborze kwoty zasilenia 35-44 zł otrzymamy promocyjne 40 GB (20 + 20 GB).

t mobile black friday cennik

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Heyah. I tutaj przy doładowaniu w wysokości od 5 zł do 9,99 zł będzie to 10 GB (5 GB w ramach oferty „Gigabajty od Heyah” i kolejne 5 GB w ramach promocji Black Friday). Jeśli zdecydujemy się na zasilenie sumą 15-19,99 zł, otrzymamy 20 GB (10 + 10 GB z obu promocji). W przypadku zasilenia od 30 do 34,99 zł będzie to zaś 60 GB (30 + 30 GB).

t mobile black friday cennik 1

Z promocji można skorzystać wielokrotnie. Liczbę przyznanych GB oraz czas ich ważności potwierdzi wiadomość SMS, którą użytkownik otrzyma po zasileniu konta. Więcej informacji na temat akcji promocyjnej można znaleźć na stronie t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/blackfriday w zakładce: Na kartę.

Autor |2022-11-25T14:27:49+01:0025 listopada 2022 15:00|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Płatności, Rynek, T-Mobile, Taryfy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.