Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Promocje, T-Mobile-Co robisz na piątkę – Odpowiedz i wygraj jeden ze 100 smartfonów T Phone Pro 5G od T-Mobile

Co robisz na piątkę – Odpowiedz i wygraj jeden ze 100 smartfonów T Phone Pro 5G od T-Mobile

„W T-Mobile nowoczesne technologie są naprawdę na wyciągnięcie ręki – tak jak nasz premierowy smartfon T Phone Pro 5G. Piękny design przyciąga wzrok, ale dobre parametry zadowolą użytkowników, bowiem urządzenie posiada wytrzymałą baterię i jest kompatybilne z 5G. Któż nie chciałby mieć go w dłoni? Dla klientów indywidualnych T-Mobile przygotowaliśmy więc wyjątkowy konkurs, w którym do zgarnięcia jest aż 100 smartfonów T Phone Pro 5G! Zabawa potrwa do 25 października, a telefony będzie można wygrać w aplikacji „Mój T-Mobile””

Smartfony stały się w ostatnich latach urządzeniami, bez których nie wyobrażamy sobie codziennego funkcjonowania – nie tylko ułatwiają nam kontakt z bliskimi, ale pomagają nam w pracy, czy pozwalają się zrelaksować. Dzięki nim mamy po prostu kontakt ze światem. Dlatego naturalne jest, że użytkownicy potrzebują takich smartfonów, które spełnią ich oczekiwania – zarówno pod względem wydajności, jak i wyglądu, a także – co niemniej ważne – ceny. Na to wszystko odpowiedzią są nasze premierowe smartfony T Phone & T Phone Pro 5GT Phone’y 5G, opracowane we współpracy z firmą Google.

Już 5 października startuje nie tylko sprzedaż tych urządzeń, ale również konkurs dla klientów indywidualnych, którzy będą mogli wygrać aż 100 modeli smartfona T Phone Pro 5GT. Czy można je ocenić „na piątkę”? To trzeba sprawdzić samemu!

 

wygraj jeden ze 100 smartfonow t phone pro 5g od t mobile

 

Zgarnij T Phone Pro 5G na każdą kieszeń

Aby wziąć udział w zabawie, należy do 25 października odpowiedzieć na pytanie konkursowe w aplikacji „Mój T-Mobile”. Zadanie wymaga odrobiny kreatywności – klient powinien w maksymalnie 400 znakach opisać umiejętność, jaką robi na piątkę. Następnie komisja konkursowa wybierze najciekawsze zgłoszenia i nagrodzi je smartfonami T Phone Pro 5G od T-Mobile.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno klienci abonamentowi T-Mobile (T, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix).

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć w regulaminie na tej stronie, zaś szczegóły dot. nowych smartfonów T Phone 5G i T Phone Pro 5G są dostępne na https://bit.ly/TPhone5G.Autor |2022-10-05T09:42:40+01:005 października 2022 09:00|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Promocje, T-Mobile|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.