Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, T-Mobile, Taryfy, Taryfy komórkowe-Nowy starter T-Mobile na kartę w ukraińskiej wersji językowej z ofertą Bez limitu L+UA

Nowy starter T-Mobile na kartę w ukraińskiej wersji językowej z ofertą Bez limitu L+UA

Usłyszeć znajomy głos w słuchawce, dostać wiadomość od przyjaciół czy po prostu poznać bieżące informacje – dla przebywających w Polsce osób z Ukrainy kontakt z bliskimi ma szczególne znaczenie. Dlatego operator wprowadza na rynek starter w ukraińskiej wersji językowej z włączoną cykliczną ofertą „Bez limitu L+UA” za 35 zł co 30 dni, która zapewnia 30 GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju, 1000 minut na połączenia do sieci Vodafone na Ukrainie oraz dostęp do komunikatorów: Messenger, WhatsApp i Viber, bez limitu danych. Dodatkowo, oferta umożliwia skorzystanie z promocji „Rok internetu za darmo”, którą aktywujemy w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Możliwość swobodnej rozmowy z rodziną czy regularnej wymiany wiadomości z przyjaciółmi wielu z nas bierze dziś za pewnik. Dla przebywających w Polsce osób z Ukrainy to jednak często wyzwanie i, mimo upływu czasu, wciąż znacząca trudność.

 

Co zatem znajdziemy na starterze z ofertą „Bez Limitu L+UA”?

Starter w ukraińskiej wersji językowej został stworzony z myślą o zapewnieniu kompleksowego pakietu usług – od bezpłatnych połączeń aż po duże pakiety danych, już za 35 złotych miesięcznie. Utrzymanie kontaktu z rodziną będzie łatwiejsze dzięki pakietowi aż 1000 minut do sieci komórkowej Vodafone na Ukrainie, nielimitowanym połączeniom, SMS-om i MMS-om w Polsce, czy dostępowi do komunikatorów Messenger, WhatsApp oraz Viber bez limitu danych. Po aktywacji startera klient od razu korzysta z predefiniowanej oferty Bez limitu L+UA i pakietu 30 GB. Oferta odnawia się automatycznie co 30 dni, ułatwiając pozostawanie w kontakcie z bliskimi w Ukrainie, jak i tymi przebywającymi w Polsce.

Oferta „Bez limitu L+UA” została wprowadzona do sprzedaży w marcu 2022 roku, a udostępnienie jej na starterze jest uzupełnieniem portfolio produktów T-Mobile na kartę w sieciach sprzedaży.

Nie zapomniano także o dostępie do rozrywki i informacji. Co miesiąc użytkownicy mają do dyspozycji także 15 GB danych (+ dodatkowe 15 GB po doładowaniu za 35 zł), a także usługę Supernet Video DVD, która umożliwia swobodne korzystanie z takich aplikacji jak YouTube, Netflix czy Prime Video bez limitu danych. Ulubionymi serialami czy filmami można więc cieszyć się do woli.

Co ważne, od momentu aktywacji startera, klienci będą mieli automatycznie zapewniony dostęp do oferty „Tańszych połączeń na Ukrainę” – dzięki której koszt połączeń do sieci Vodafone, Kyivstar oraz Lifecell w Ukrainie wynosi 0,19 zł za minutę rozmowy.

 

nowy starter 1920x960

 

Internetu nigdy za wiele – w T-Mobile nawet 1200 GB za darmo przez rok

„Czy 130 GB darmowego internetu co miesiąc przez rok brzmi dobrze? Też tak myślimy! Dlatego nasi klienci korzystający z oferty „Bez Limitu L+UA” mają także dostęp do promocji „Rok internetu za darmo”, którą wystarczy aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile”. Dzięki niej co miesiąc klienci zyskują zupełnie bezpłatnie dostęp do 100 GB internetu, co w połączeniu z 15 GB przewidzianymi w ofercie oraz dodatkowymi 15 GB, które dokładamy po każdym doładowaniu za 35 zł, daje łącznie aż 130 GB miesięcznie do wykorzystania!”

Startery „Bez Limitu L+UA” dostępne są już w sklepach T-Mobile i wybranych punktach sprzedaży.

Szczegóły dotyczące oferty „Bez limitu L+UA” dostępne są na stronie t-mobile.pl/c/ukraina

Autor |2022-08-10T09:39:14+02:0010 sierpnia 2022 09:30|Kategorie: Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, T-Mobile, Taryfy, Taryfy komórkowe|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.