Jesteś tutaj:-, Operatorzy, Płatności, Promocje, Rynek, T-Mobile-Aktywuj doładowanie cykliczne w T-Mobile na kartę lub Heyah i zgarnij 20 zł ekstra

Aktywuj doładowanie cykliczne w T-Mobile na kartę lub Heyah i zgarnij 20 zł ekstra

Comiesięczne doładowania to obowiązek, o którym, szczególnie w trakcie wakacji, można zapomnieć. A co, gdyby ułatwić sobie nieco ten proces i włączyć doładowania cykliczne, a przy okazji… zgarnąć 20 zł? Właśnie rusza promocja dla klientów T-Mobile i Heyah na kartę, w ramach której za aktywację doładowania cyklicznego można zgarnąć bonus w postaci dodatkowych 20 zł zasilenia. Oferta promocyjna trwa od 4 sierpnia do 30 września lub do wyczerpania puli doładowań promocyjnych.

Usługi z wygodnymi, cyklicznymi formami płatności cieszą się dużą popularnością m.in. za sprawą platform streamingowych. Klienci T-Mobile i Heyah na kartę zyskają teraz dodatkowy powód, by ją uruchomić. Jeśli aktywują doładowania i doładują konto za 40 zł lub więcej, otrzymają dodatkowe 20 zł w prezencie do wykorzystania na dowolny cel.

 

Zgarnij 20 zł ekstra

Aby otrzymać bonusowe 20 zł, wystarczy doładować konto kwotą 40 zł lub wyższą na stronie doladowania.t-mobile.pl w przypadku T-Mobile lub doladuj.heyah.pl w przypadku numeru w Heyah.

Po wpłynięciu zasilenia użytkownik otrzyma dodatkowe, promocyjne doładowanie w wysokości 20 zł do wykorzystania. Promocja startuje 4 sierpnia o godz. 12.00 i potrwa do 30 września do końca dnia. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ pula promocyjnych doładowań wynosi 1000.Autor |2022-08-04T17:35:58+02:004 sierpnia 2022 17:00|Kategorie: Newsy, Operatorzy, Płatności, Promocje, Rynek, T-Mobile|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.